למה כדאי להזמין חדר שינה קומפלט ולא רהיטים בודדים?

מעצבי הפנים הם אנשי מקצוע בעלי טעם ייחודי ויכולות מופלאות לשלב בין כמה פריטים כדי ליצור נראות מושלמת בחדר.

 

חדר שינה קומפלט

מעצבי פנים רבים מעצבים חדרי שינה ובוחרים גודל מסוים של מיטה אשר בנויה מעץ אשר צבוע בגווני חום אגוז. כל המעטפת סביב המיטה היא בצבע זהה ומרשים וגב המיטה הוא מחומר אחר כמו בד איכותי, בגוון מעט בהיר יותר.

משני צידי המיטה ממוקמות שתי שידות נמוכות ויפהפיות, גם הן בגווני אגוז ובשילוב של פורמייקה בהירה יותר. בארון אשר ממוקם בנישה הפנימית בחדר קיימות דלתות הזזה ועליהן לייסטים בגווני אגוז זהה. פינת האיפור היא קונסולה מדהימה בגוונים הללו והיא זו שסוגרת את מעגל הריהוט הייחודי בחדר.

כאשר מביטים מהכניסה במבט על כל החדר, המראה הוא מושלם. כל הרהיטים הן בגוון זהה ובחלקם קיים שילוב של עץ בגוון בהיר יותר. הם יוצרים יחד הרמוניה נפלאה, נעימה ומרגיעה.

 

חדר שינה אשר בנוי מרהיטים בודדים

כאשר רוכשים בכל פעם רהיט אחר כמו מיטה, ארון או שידות, הצבעים אף פעם לא יהיו זהים ובמקרים רבים גם המיזוג ביניהם לא יהיה מושלם כיוון שכל אחד מהם מיוצר מחומרים אחרים אשר אין קשר בין זה לזה. חדר השינה ייראה כמו תערובת של רהיטים ללא הגדרה וללא תחושת שייכות זה לזה ולכן אופציה זו אינה מומלצת.

כדי ליהנות מנראותו של חדר שינה בטיב מעולה ובעל קו עיצובי יפהפה, כדאי לרכוש חדר שינה קומפלט בעל מזרן מעולה למיטה, ארון בגדים גדול הכולל מדפים וגם עמדות לתליית בגדים וכך הלקוחות יוכלו ליהנות מכל הרהיטים האיכותיים הללו לאורך שנים רבות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »