איזה שואב אבק אהוב על ידי עוזרות בית?

אם אתם מחפשים שואב אבק חדש לבית שלכם, כמובן שאנחנו לא מצפים שתקנו שואב אבק לפי מה שעוזרת הבית שלכם תעדיף, אך אם תחשבו על זה עד הסוף, בסופו של דבר מי שתשתמש בשואב האבק שלכם הכי הרבה תהיה עוזרת הבית שלכם. לכן, זה אולי משהו שכן תרצו לקחת בחשבון כאשר אתם מחפשים את שואב האבק הבא שלכם.

מכל שואבי האבק הקיימים בשוק, מה יהיה עדיף עבורכם ועבור עוזרת הבית שלכם?

הכל מתחיל בתכונות

שואב אבק בעל מברשת ממונעת מנקה ביעילות רבה יותר שטיחים מאשר שואב אבל בעל יניקה בלבד. אך בזמן שזה יעיל יותר עבור שטיחים, אתם רוצים לדאוג שקיימת האפשרות לנטרל את פעולת המברשת ובכך לתת לשואב האבק לעשות את תפקידו המקורי בשימוש ביניקה שלו, עבור שאיבת הרצפה. אפשרות ההדלקה והכיבוי של המברשת תורם רבות בתחלופת המרקמים אותם שואבים.

קלות השימוש

כשאתם לוקחים על עצמכם עזרה בבית, אתם רוצים להתחשב בעוזרת הבית המגיעה לעזור, למידע נוסף. אחת הדוגמאות לכך היא קלות השימוש בשואב האבק שלכם. אם אתם מכירים את שואב האבק שלכם ויודעים איך לתפעל אותו גם אם יש לו כמה בעיות, אין זה אומר שעוזרת הבית שלכם תדע לעשות זאת. שואב אבק שקל לשימוש יהיה כזה שקל לתמרן בקלות וללא מאמץ מיותר עבור הצרכים שלכם בין אם זה להיכנס תחת רהיטים או לשאוב וילונות.

פינוי האבק

כמו כל שואב אבק, גם שואב האבק שלכם יצריך פינוי הפסולת שאגר מעת לעת. כאשר יש שואבי אבק בעלי כלי קיבול לאבק הקבוע בתוכם, ישנם שואבי אבק בעלי שקים מתחלפים. כך, לאחר שימוש או כמה שימושים קטנים, תוכלו לפנות את שק האבק מן השואב ולהתקין במקומו אחד אחר. ההעדפה תהיה השקים הקטנים לאבק על פני כלי הקיבול הקבוע זאת בכדי להימנע כמה שיותר מכמות האבקנים המתפזרים כאשר מפנים כלי קיבול גדול מלא באבק.

לסיכום,

עוזרות בית רבות, העובדות מדי יום עם שואבי יעדיפו לרוב את שואבי האבק הקלים לשינוע, קלים לעבודה ומוכנים לשאוב בערך כל דבר אפשרי. גם אתם תאהבו כזה שואב, תסמכו עלינו.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם