מה ההבדל בין פאנל רגיל לפנאלים פולימריים?

פאנל הוא החלק הזה אשר נמצא בכל חלל. הוא חלק אינטגרלי שאר סוגר את החיבור שבין הריצוף של הרצפה לבין החיפוי שנמצא או לא על הקירות של אותו החלל. נכון להיום יש יותר סוגים מאחד עבור פאנלים, ודבר זה מאפשר לכל אדם לבצע את הבחירה הכי נכונה עבורו גם באספקט הזה של היחידה הכי קטנה בחלל. אולי הפאנל נראה בתור חסר כל תכלית מבחינת המיקום שלו בחלל, אולם לפאנל ישנה חשיבות רבה, וככל שמקפידים לבחור פאנל מתאים ולא נצמדים אל אותו הסטנדרט של פאנל העשוי מאריחי הרצפה, כך יודעים לנצל את החלק הזה בצורה הכי טובה שאפשר.

פאנל מוגן מים

פאנל פולימרי מצטיין בעובדה שהוא עמיד לחלוטין מפני מים, קראו אודותיו בלינק lhttps://dlux.co.il/c/פנאלים_פולימר. זה אומר כי במגע עם המים לא יקרה לו שום דבר, והוא יישאר עם אותו המראה היפה ובדיוק באותו הגודל והמרחק שבו הוא הותקן. זה אומר כי לא צריך להיות כל חשש ברגע בו מתקינים פאנלים שעשויים מן החומר הזה בחלל שנחשב לרטוב, ויכולים להמשיך כרגיל עם פאנלים שימשיכו אף הם לספק את התמורה בעד הרכישה שלהם שוב ושוב.

התאמה לכל סוגי הריצוף

לא משנה איזה סוג של ריצוף אותו בוחרים, החל מסוגים שונים של פרקטים ועד לסוגים הכי יוקרתיים של אריחי אבן, פרקט מסוג פולימרי מגיע במגוון רחב של חיתוכים היוצרים עיצובים שיכולים להיות עם מראה סטנדרטי, מראה כפרי קלאסי או מראה יוקרתי ומהודר. כל יתר הסוגים של הפאנלים לא בהכרח יהיו בעלי תאימות כל כך גבוהה לעומת זה הפולימרי, וכאן הבחירה הופכת להיות יותר פשוטה עם העובדה כי הפאנל אף ניתן לצביעה.

פנל שניתן לצביעה

לא רבים יודעים את העובדה החשובה הזו, אבל את הפאנלים הפולימרים ניתן לצבוע לפי דרישה, קראו בהרחבה. מה זה אומר למעשה? כי לעומת פאנלים שמגיעים עם ציפוי ספציפי או מראה שכבר קיים, הפאנל מן הסוג הזה מאפשר גם את האקט של הצביעה. דבר זה מביא אל מראה הכי פרטני לכל חלל שאותו ניתן לבחור עד לטון ספציפי מועדף של צבע.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ארונות
לבית ולגינה
daniel

ארונות בגדים – פתיחה או הזזה ?

צריך לאחסן איפשהו. כאשר אנו מעצבים חדר או חלל מסויים ישנם רהיטים רבים שאנו נזדקק להם אחד החשובים מבינהם זה ארון וההסבר מדוע מיותר. שני

קרא עוד »