במה מתעסק עורך דין נזיקין

אחד מתחומי עריכת הדין המוכרים והנפוצים ביותר הוא דיני נזיקין. מדובר בכל נושא הכולל תחתיו פגיעה בגוף. ישנם מקרים רבים העלולים להביא לפגיעה משמעותית בהתנהלות הפיזית של כל אדם, בכל מקרה מעין זה מומלץ לפנות לעזרתו של מעורך דין לענייני נזיקין. תפקידו של עורך דין נזיקין לייצג את הנתבע אל מול כל הגורמים הרלוונטיים ולהוביל לקבל פיצוי כספי אשר מגיע בגין הפגיעה. כמובן שישנו הבדל בין סוג הפגיעה, ההשפעה שלה למשך העתיד והגורם לה.

סוגי תיקים בהם עוסק עורך דין נזיקין

ישנם מספר תחומים עיקריים העלולים להוביל לפגיעה גופנית בהם עוסק עורך דין נזיקין והם:

  • תאונות עבודה- אחד הנושאים הבולטים ביותר הינו נושא תאונות העבודה. לצערנו אנו שומעים על תאונות עבודה רבות הקורות הן במפעלים, משרדים ציבוריים וכמובן אתרי בנייה. ישנן תאונות עבודה קלות יותר וישנן קשות יותר העלולות להוביל אף למוות. כך או כך בכל מקרה של תאונת עבודה בה נפצעתם יוכל ללוות אתכם עורך דין נזקי גוף.
  • רשלנות רפואית- רשלנות רפואית קורית פעמים רבות בבתי חולים. היא יכולה לקרות במהלך ניתוח קל, במהלך לידה שעלולה להוביל לסיבוך או בכל הליך רפואי פשוט או מסובך. הפגיעה במקרים אלו יכולה להיות פשוטה אך פעמים רבות אנו נתקלים גם בפגיעות קשות וחמורות. 
  • תאונות דרכים- לצערנו מספר תאונות הדרכים בארץ הולך ועולה מידי שנה. תאונות רבות אינן כוללות רק פגיעה ברכוש אלא גם פגיעה גופנית קשה מאוד. על מנת להתמודד עם תוצאות התאונה, בין אם מדובר בתאונה בין כלי רכב, כלים חשמליים או הולכי רגל, ניתן להיעזר בשרותיו של עורך דין נזיקין אשר יעזור לכם לקבל את הפיצויים הגבוהים ביותר להם אתם זכאים בעקבות הפגיעה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם