איטום מאגרי מים

אם אתם רוצים לעשות איטום מאגרי מים, אתם בוודאי שואלים את עצמכם, איך הכי נכון לעשות זאת, מבלי להוציא הרבה כסף. אם אתם לא מבינים בזה דבר, אבל מודעים לחשיבות הגדולה של פעולת איטום מאגרי מים, הכנו בעבורכם מחירון כללי, כדי שתדעו בפני מה אתם עומדים.

איטום מאגרי מים

מה זה איטום מאגרי מים ומדוע לעשותו

מאגרי מים הם מיכלים גדולים, המתאימים לכל מיני סוגים של שימושים. המאגר משמש לשתייה, רחצה, לפעמים השקייה, לפעמים חקלאות, לפעמים תעשייה. יש מאגרי מים בבנייני מגורים, תעשייה, משרדים וגם במפעלים ועוד. מטרת המאגר הוא מצד אחד לשמור על המים מוגנים מפני חיידקים, מזיקים ורעלים, אבל גם מפני לכלוך או בוץ, גשם וזוהמה שיש בחוץ. בנוסף, מטרת המאגר היא לוודא שהמים לא נשפכים החוצה, ולא עושים נזק תשתית לבניין או מציפים אותו. בקיצור, איטום מאגרי מים היא פעולה חשובה מאד, ולא יקרה כל כך. יש לה משמעויות של שימוש, בטיחות ובריאות, ולכן צריך לעשות אותה בצורה הטובה ביותר.

איטום מאגרי מים

איך מקפידים לעשות איטום מאגרי מים בצורה הטובה ביותר

  1. מקפידים להתאים את צורת האיטום לטכניקה בה עשוי המאגר, לרבות PVC או חומרי צמנט
  2. עובדים רק עם חברה שמקפידה על תו תקן איכות של עבודה וחומרים של הטכניון ומכון התקנים
  3. עובדים רק עם חברה מקצועית שמציעה לכם שירות ותיקונים ומעמידה הכול באחריות ובכתב

כמה עולה איטום מאגרי מים

כמו בכל עבודה לוגיסטית, גם כאן יש משמעות לפרטים הקטנים. בין היתר העבודה כוללת איטום, הבאת חומרים ייעודיים שמתאימים לתנאי השטח והחומרים מהם עשויים המאגרים, ניקיון, חיטוי, ותחזוקה. למשל: ניקוי צנרת יעלה בין 650-850 שקלים. ניקוי וחיטוי מאגר המים, עד 40 סמ"ק יעלה עד 1500 שקלים. ניקוי של מאגרים בין 60-200 סמ"ק יעלה כ-2500 שקלים. דיגום מים בשטח, 200 שקלים. חיטוי צנרת עולה לפי מטר – בממוצע 2-4 שקלים למטר.

לכן אם אתם מעוניינים בעבודה מקצועית, ששומרת על איכות גבוהה, על בטיחות, ומאפשרת למים להישאר נקיים – אל תפחיתו בערכה של עבודה טובה. אתם רואים, זה לא מאד יקר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל
daniel

בחירת מטפלת רגשית נכונה עבורכם

אם תהיו מעוניינים להשיג שיפור משמעותי מבחינת המצב הרגשי והיכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים, יהיה מומלץ לבחור מטפלת רגשית אשר תוכל להבין את הצרכים שלכם

קרא עוד »