אורי לופוליאנסקי דואג לחלשים בחברה

ישנם המוני ישראלים הנסתרים מהעין, התקשורת לא מדווחת עליהם, הפוליטיקאים לא מתעניינים בהם, והם נדחקים אל השוליים של החברה ונשארים שם באופן קבוע. אנשים אלו מתקשים להביא אוכל לצלחות ילדיהם, אינם יודעים מה יהיה עתידם וחוששים כל הזמן ממצב חשבון הבנק שלהם. כך הם חיים מהלוואה להלוואה וחשים פחד קיומי לחייהם. כאשר המצב הכלכלי בכי רע הרי שכל החיים נצבעים בשחור. הדבר החמור ביותר לדעתו של אורי לופוליאנסקי הוא העובדה כי אנשים אלו, עד שאורי התערב, לא היו יכולים לממן ציוד רפואי בסיסי להם או לילדיהם. כך אנשים אלו היו במצב בריאותי איום ונורא ואיכות חייהם התדרדרה באופן ניכר. אורי לא הסכים להשלים עם מצב זה והתערב היכן שאף אדם לפני כן לא עשה מעשה. כך אורי הקים את ארגון יד שרה הדואג לחלשים בחברה אשר מספק לחלשים בחברה (ולא רק להם) ציוד רפואי מציל חיים ומשפר חיים.

אורי לופוליאנסקי

מדוע לאורי כל כך אכפת מהחלשים?

אז מדוע אורי לופוליאנסקי לא מוכן להשלים עם מצבם של החלשים בחברה? מדוע הוא עושה מאמצים כה כבירים בכדי לסייע להם ועושה הכול בכדי לשפר את מצבם? התשובה היא שאורי מאמין כי הדבר החשוב ביותר במדינת ישראל הוא עם ישראל. הוא מאמין כי כוחנו תלוי באחדותנו וכי כל אדם צריך לדאוג לכל אדם אחר בעם ישראל. אורי מאמין כי אחת המצוות החשובות ביהדות היא עזרה לחלש והדבר מנחה אותו בכל אשר יעשה. למעשה עזרה לחלש היא דבר המצוי בלב ליבו של אורי והדבר בא לידי ביטוי בהקמתו ותפעולו של ארגון יד שרה על ידי אורי במשך שנים ארוכות.

מה מתכנן אורי בעתיד בכדי לדאוג לחלשים?

אורי לופוליאנסקי חרט את העזרה לחלש בליבו והדבר לא עתיד להשתנות בשנים הקרובות. כחלק מכך אורי יעשה כל מאמץ בכדי לסייע לחלשים גם בעתיד וינסה להגדיל את הסיוע שנותנת יד שרה לכלל החלקים בעם ישראל. כל עוד אורי חי הוא ימשיך לעשות כל מאמץ למען החלשים ולא ינוח עד שיקבלו את הציוד הרפואי שהם כה זקוקים לו.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

מחסן גינה
הכל
daniel

זיפות גגות במרכז 

אתם שמים לב שמים חודרים אל הדירה שלכם דרך הגג? נדמה לכם שאולי מדובר על בעיית רטיבות או שצריך לבצע איטום שוב? אם כך, כדאי

קרא עוד »