ייבוש תת רצפתי

ייבוש תת רצפתי

אנשים רבים נאלצים להתמודד עם מצב לא נעים במיוחד, הנוצר כתוצאה מנזק בצנרת הממוקמת מתחת לריצוף. כמובן שהנזק יכול להיגרם כתוצאה מסדק בצינור או לחילופין כתוצאה מהצפה שהתרחשה בבית. מדובר על מצב בעייתי, היות וברגע שקיימת רטיבות מתחת למרצפות הרצפה, המצב עלול להידרדר עד לנזק תמידי למבנה. המים עלולים לחלחל לכיוון מוטות הברזל שמייצבים את המבנה, דבר שכמובן עלול לסכן את הדיירים ואת כל מי שעובר ברחוב. מעבר לכך, רטיבות מתחת לריצוף עלולה לגרום להיווצרות של עובש, להתקלפות של טיח ולנזילות קשות אצל השכנים שגרים מתחתכם. לכן במקרים מסוג זה, חשוב ליצור קשר עם חברה מקצועית שמתמחה בתחום של ייבוש תת רצפתי.

מהו ייבוש תת רצפתי?

במידה והבית שלכם הוצף או שקיימת נזילה בצנרת העוברת מתחת לריצוף שלכם, יש צורך להזמין למקום בעל מקצוע שיוכל לאבחן בצורה מדויקת את המצב בשטח. במידה וקיימת עדיין רטיבות מתחת לבלטות, יש צורך לייבש אותה על מנת למנוע את המשך הנזק לשכנים, דבר שעלול לעלות לכם לא מעט כסף. אם בעבר הטיפול היה נחשב למסובך ומסורבל במיוחד, היות והיה צורך להרים את הריצוף ולהחליף את מצע החול שנמצא מתחתיו, הרי שהיום ניתן למצוא פתרונות פשוטים ויעילים יותר. ייבוש תת רצפתי מאפשר לבצע ייבוש מהיר ומלא של המים הכלואים מתחת לריצוף, ללא שום צורך בפינוי הדיירים או בהתעסקות מיותרת. הטיפול נעשה באמצעות מכונה חדשנית ששואבת את המים הכלואים מתחת לריצוף. במידה ושכבת החול נרטבה, המכונה מסוגל לשאוב ממנה את הלחות ולהחזיר אותה למצבה התקין. בעל מקצוע שמגיע למקום, מוודא את רמת הלחות ובהתאם לכך מאפשר למכונה להמשיך לפעול, עד שהיא מצליחה להגיע למצב שבו בדיקת הלחות יוצאת תקינה, בהתאם לתו התקן הישראלי.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »