ייבוש תת רצפתי – כיצד עושים את זה

כשאנחנו מדברים על ייבוש תת רצפתי, הכוונה למצב בו מתחת לריצוף של המבנה, בין אם מדובר במבנה מגורים או אחר, הצטברו מים שעלולים לגרום נזק לריצוף ולמבנה כולו.

מצב זה, יכול להיווצר כתוצאה מסיבות שונות. למשל, זה יכול להיווצר כתוצאה מכך שישנה נזילה במבנה, מה שעלול כמובן להוביל לידי כך שיצטברו מים בכמויות גדולות מתחת לריצוף. כמו כן, מצב זה אפשרי במקרה של הצפה, ואז המים פשוט חודרים מתחת לרצפה ונשארים שם.

צריך להדגיש, שני המצבים עלולים להיות בעייתיים, לא רק במובן הזה שהם ייגרמו נזק לריצוף אלא הרבה מעבר לכך. אם יש מערכות מסוימות שמותקנות מתחת לריצוף, אז מן הסתם, המים יכולים להרוס אותם. לכן חשוב מאוד להזמין גורם מקצועי שיאתר את מקור הבעיה ויטפלו בו. סביר להניח שאינסטלאטור מקצועי, אינסטלאטור מנוסה, מחזיק ברשותו את הכלים הנדרשים לשם כך, והוא ידע כיצד לטפל בבעיה באופן יסודי ומסודר.

נקודה חשובה נוספת שאנחנו צריכים להדגיש, אם אכן יש צורך לפתור בעיה שכזו, ייתכן שהמקור שלה הוא לא בהכרח מתחת לריצוף, ואז על האינסטלאטור לאתר את המקור ולפתור את הבעיה משם.

איך אפשר לאתר את מקור הבעיה

היום אפשר להשתמש בכלים וציוד, שמאפשרים לנו לדעת מה נמצא מתחת לריצוף, כך אנחנו למדים בעצם מה קורה באזורים שהם מבחינתנו "חור שחור", כלומר אנחנו לא יודעים מה יש בתוכם, אלא אם אנחנו פותחים אותם לגמרי.

מאחר ואנחנו רוצים להימנע מכך, אז מוטב שאנחנו נזמין גורם מקצועי שיאתר מקור הבעיה באמצעות אותו ציוד, אותם מכשירים, וידע לטפל בו מבלי שנצטרך להרוס ולשבור, לפתוח את הקירות או את הריצוף.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »