תעשייה כחול לבן – העתיד של כולנו

כול אזרח ישראלי יסכים עם המארה לפיה המדינה שלנו היא החשובה ביותר לנו ולחיינו. מאז הקמתה של המדינה האזרחים שלה עשו הכול בכדי שהמדינה תשגשג ותצליח. ספק אם יש עוד מדינה שכה חשובה לאזרחים שלה וזאת עקב המצב השברירי בו ישראל נמצאת. ובכל זאת נראה כי בשנים האחרונות חל פיחות במעמדה של המדינה והדבר בא לידי ביטוי בתעשייה הישראלית. אם בעבר רוב הצריכה שלנו הייתה מתבצעת מתעשייה כחול לבן הרי שכיום הרבה פחות אנשים צורכים כחול לבן ועל כך יש להצר. תעשייה כחול לבן משמעה מקום עבודה לרבים, מסים גדולים יותר למדינה ועוד. כך התעשייה כחול לבן קשורה בטבורה למדינה והיא משפיעה על מצב האזרחים במדינה בצורה דרמטית ובכך לא ניתן להטיל ספק. ככל שהתעשייה הישראלית תשגשג כך המדינה גם תשגשג ואנו צריכים לזכור זאת.

כיצד אנחנו נבטיח כי תעשייה כחול לבן תתקיים?

אז כיצד נבטיח כי התעשייה הישראלית תשגשג, מה עלינו לעשות בכדי לתמוך בה, התשובה היא פשוטה להפליא עלינו לצרוך מוצרים כחול לבן. בין אם מדובר על פחים טמונים, פסטה, ספסלים, או כל דבר אחר אנחנו צריכים לצרוך כחול לבן. אם נצרוך כחול לבן הדבר יטיב עמנו בסופו של דבר מכיוון שכך למדינה יהיה יותר כסף להשקיע בנו וזאת עקב המיסים הגדולים שהיא תקבל. לא רק זאת אלא שכך יותר אנשים יהיו מועסקים ויצאו ממעגל העוני והאבטלה וכל זאת תודות לשינוי קל בצריכת המוצרים שלנו. לכן כאשר אתם הולכים לסופר או כאשר אתם מחליטים על קנייה כלשהי של מוצר מסוים, בין אם באפון פרטי ובין אם במסגרת העבודה שלכם, זכרו כי כדאי לבחור כחול לבן.

האם הממשלה צריכה להתערב בנושא?

נראה כי לא די במצב הקיים היום ועל המדינה להתערב בנושא ולחייב גופים ציבוריים לרכוש מוצרי כחול לבן. כך לדוגמא ניתן לחייב עיריות לרכוש פחים טמונים, ספסלים ועוד תוצרת כחול לבן והכול בכדי להבטיח כי התעשייה הישראלית תשגשג. רק עם התערבות הממשלה התעשייה הישראלית תחזור לימיה הגדולים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

יועץ פיתוח
אנשי מקצוע
daniel

יועץ פיתוח

כל בניה, אם לא נתכנן אותה בדיוק כמו הנהלים הקפדניים, בהתאם לחוקים ונתינת התייחסות לכל הפרטים הגדולים והקטנים, הרי שהיא עלולה להסתיים באסון. מאמר זה

קרא עוד »