מהפכת השילוח: איך היא תשפיע על משלוחים ברמת גן, לונדון או בפלורידה?

לא צריך ללכת רחוק כדי להבין שמשהו חדש מתחיל בענף המשלוחים. מספיק להסתובב ברחובות הערים כדי להבין שמה שהיה עד עכשיו זה רק הפרומו והמהפכה כבר כאן. ענף המשלוחים שינה את פניו מקצה לקצה ונראה שלא משנה היכן תהיו, לונדון, טוקיו, פלורידה, אשקלון או רמת גןתרגישו בהבדל.

אז מה קרה בענף המשלוחים בשנים האחרונות? איך זה ישפיע על משלוחים רמת גן, לונדון או פלורידה? ומי המרוויחים העיקריים?

מהפכת המשלוחים כבר כאן!

כמה שחקנים חדשים נכנסו בשנים האחרונות לעולם המשלוחים ונראה שהם שינו את כללי המשחק.פינוי מקלט

זה התחיל עם אמזון והובר. עת הם התחילו להציע שירותי משלוחים מהירים וזולים במיוחד לתעשיית המזון. אמנם זה לא השפיע ישירות על משלוחים רמת גן או על ענף המשלוחים המקומי בהונג קונג אבל את האפקט של זה מרגישים כמעט בכל מקום בעולם, בצורה עקיפה. אמזון והובר לוקחים את תעשיית המשלוחים כמה צעדים קדימה, והם עושים את זה בצורה חכמה מאוד. אמזון שגם כך עוסקת בשילוח של טובין לכל העולם, והובר שממילא מציעה שירותי הסעותחיבקו את ענף המזון וכעת הן מובילות את התחום כולו. לאחרונה השיקה אמזון ניסוי של משלוחים באמצעות מזל"טים וכולנו נושאים את עינינו לראות מה עוד הם יביאו אלינו. שווה לחכות, כי בסופו של יום אנחנו המרוויחים העיקריים משירות מהיר יותר, יעיל יותר וזול הרבה יותר.

השלב הבא במהפכת משלוחי המזון לא איחר להגיע. לאחר שעוד ועוד אנשים החלו להשתמש בשירותי המשלוחים של אמזון והובר, חברות רבות ראו כי טוב והתחילו לחפש רעיונות מעניינים. בנוסף, מחקרים רבים שפורסמו לאחרונה הראו כי יש מגמה ברורה שאי אפשר להתכחש לה: לאנשים יש פחות ופחות זמן וחשק להכין אוכל בעצמם והם מעדיפים להזמין משלוחים. בנסיבות שכאלו אין פלא שיוזמות חדשות כמו משלוחי ארוחות ביתיות מוכנות או משלוחי חומרי גלם להכנת ארוחות מובנותישגשגו. ואכן, אם תכתבו בגוגל "משלוחים רמת גן" או "משלוחים ניו יורק" תגלו מהר מאוד שמעבר למשלוחים ממסעדות, מפיצריות או מביסטרו'ז יש עוד אפשרויות למשלוחי אוכל, אפשרויות יצירתיות מאוד ואפילו בריאותיות יותר.

השלב הבא במהפכת משלוחי המזון בוודאי מוכר לכם היטב, אך הוא לא מתאים לכולם. בשנים האחרונות אנחנו עדים לעוד שירות שקשור לאוכל אך זהו שירות לוקסוס ולא כולם יכולים להרשות אותו לעצמם. אנחנו מדברים על שירותי שף עד הבית. כאן אתם לא מקבלים משלוח של אוכל בשקית או בחמגשית מהודקת היטב, פה מדובר על שף אמתי שמגיע אליכם הביתה עם כל חומרי הגלם הטריים ובמטבח שלכם מכין עבורכם את הארוחה, בהתאם לטעמכם ולהעדפותיכם. רבים משתמשים בשירות זה לא על בסיס יומיומי כי אם כאשר חוגגים אירוע מיוחד, והוא ממש לא רק לעשירים בלבד.

עולם משלוחי המזון שינה את פניו ונראה שהיד עוד נטויה. מעניין לעקוב אחרי השינויים שעוברים על הענף ומסקרן מאוד לראות לאן עוד התחום יתפתח.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ארונות
לבית ולגינה
daniel

ארונות בגדים – פתיחה או הזזה ?

צריך לאחסן איפשהו. כאשר אנו מעצבים חדר או חלל מסויים ישנם רהיטים רבים שאנו נזדקק להם אחד החשובים מבינהם זה ארון וההסבר מדוע מיותר. שני

קרא עוד »