שירותי תרגום

היום כאשר ישנה הסתערות על דרכונים אירופאים, עבור תושבים ישראלים שיש להם בני משפחה מאירופה, כגון סבא, אימא סבתא או אבא, יש להם זכות לקבלת אזרחות במדינות אירופה. דבר זה, גרם להרבה משרדי תרגום ולנוטריונים שמעניקים אף הם שירותי תרגום להיות עסוקים כל העת. מסמכים אלה הם תעודות לידה של מי שנולד וגדל באירופה, כך שהבן או הנכד, יוכל לקבל דרכון אירופי שהפך להיות מבוקש בקרב צעירים רבים בארץ עם הורים או סבים שנולדו במדינות שונות באירופה. ניתן למצוא תורות רבים בשגרירויות השונות בארץ, כאשר הצעירים עומדים בתור עם כל המסמכים הדרושים להם לקבלת הדרכון האירופאי.

ישנם הבדלים במחירים של תרגומים, היות ותרגום של נוטריון וחתימה, יעלה מן הסתם יותר מאשר מסמך שנשלח למשרד שמציע שירותי תרגום ואין לו צורך בחתימתו של נוטריון. כמובן שתרגומים מתומחרים על פי אורך המסמך, מסר המילים, כך שככל שהמסמך יהיה ארוך יותר, כך מחירו יעלה בהתאם. ניתן למצוא את מחירי התרגום בקרב משרדים שונים ולהשוות ביניהם, כך שתוכלו למצוא את המחיר הסביר על פי הנתונים הללו.

תרגום עבור אתרים בחו"לdictionary-2317654__340[1]

ישנם הרבה בעלי עסקים בישראל שמעוניינים כי האתר שלהם ישווק בחו"ל. לשם כך, יש לפנות אל שירותי תרגום אשר יתרגמו עבורכם את הטקסטים, המאמירים וכל מה ששייך לאתר שלכם. תרגום זה, ישתלם מהבחינה העסקית למי שמעוניין לרכוש לקוחות מחו"ל שיגלו עניין במוצרים או בשירות שאתרים אלה מעניקים. תרגום איכותי של האתר, יעלה את קרנו של בעל האתר באלפי מונים, מה שיראה כי הוא השקיע המון, על מנת שהשפה תהיה איכותית, בררה ומובנת לקהל היעד בארצות השונות בעולם.

לרוב אתרים אלה, מתורגמים בשפה הבינלאומית שהיא אנגלית, אך תרגום זה חייב להתבצע נכון, כך שאם מדובר על אתר טכנולוגי לדוגמא, יידרש תרגום של אנגלית טכנית, והמתרגם שמעניק שירותי תרגום יהיה כזה שחייב להיות בקיא בשפה הטכנית. אם מדובר על אתר עסקי, גם התרגום חייב להיות בנימה זו, עם מושגים מעולם העסקים והכלכלה שיהיו מובנים לקהל היעד.

תרגומים מגוונים בנושאים ושפות שונות

ניתן למצוא תחומים רבים ומגוונים שיש לתרגם, אם בתחום העסקי, המשפטי, הרפואי או מסמכים שמיועדים למשרד הפנים עבור נישואין אזרחיים שהפכו להיות פופולאריים בשנים האחרונות בארץ בגלל העובדה שכהן לא יכול להינשא כדת משה וישראל עם גרושה, או בגלל אידיאולוגיות של זוגות רבים שאינם מעוניינים בחתונה דתית מהסיבות השמורות להם.

כאשר מדובר על תרגום של מסמכים ממשלתיים, יש לפנות למשרד שמתמחה עם שירותי תרגום מסוג זה. הדיוק הרב הינו חשוב ביותר, היות ולא כל שגרירות או מוסד ישראלי ממשלתי יכול לקבל מסמכים שאינם מתורגמים כהלכה. במקרים רבים, יש לתרגם מסמכים מעברית לשפת יעד זרה, כגון אנשים שעוברים לחו"ל, סטודנטים, ירושה שמגיעה לקרוב משפחה המתגורר בחו"ל ועוד.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם