למה משמשת אותנו חברת תרגום?

 

העולם המודרני מתחדש כל הזמן, שפות רבות נוצרות, ונוצרים שירותים רבים עם שפות שונות.
השפות הן כלי התקשורת העיקרי שלנו, ובכדי לתקשר בצורה הטובה ביותר, אנו זקוקים לשירותים מקצועיים של חברת תרגום שתוכל לתת לנו תרגום לשפות השונות.

מדוע אנו צריכים את שירותיה של חברת תרגום?

המון אנשים בעולם, והשפה הנפוצה כבר ממזמן לא רק אנגלית. אנשי עסקים רבים עושים את עבודתם במדינות כמו גרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, ועוד מדינות אירופה שדורשות תרגומים רבים, בעיקר סין שהיא נהייתה ממלכת התעשייה הזולה. העסקים שאנו עושים עם מדינות רבות, לא תמיד נוחות עקב ההיסטוריה הלא נעימה שלהם עם השפה האנגלית, כמו הצרפתים שעד היום מעדיפים שלא לדבר באנגלית.

מי זקוק לשירותי תרגום?

כמעט כל אדם שעוסק בכתיבה לשפה שונה, ורוצה להביא את המאמר שלו לרמה גבוה וטובה, משתמש בשירותיה של חברת התרגום. חברת תרגום מציעה את שירותיה לא רק לקהל העסקיים, אלא גם לקהל רגיל שפשוט רוצה לתקשר עם אדם מסוים מחוץ לארץ, או עם קבוצה מסוימת בשפה הנוחה להם לתקשורת.letters-67046_960_7201

מי הם צוות המתרגמים?

המון מעובדי המתרגמים של חברת התרגום הם סטודנטים שבזה העת לומדים ומשפרים את השפה, וההשתפרות נוצרת עקב כתיבה יום יומית, ולכן כל סטודנט בחברה הוא נכס, מהסיבה שהוא מנוסה בכתיבה, ומנוסה בכתיבה של השפה הספציפית שבה תרצו לשלוח את מאמרכם.
בכל חברת תרגום ישנם עובדים שהם גם בעלי תואר בשפה מסוימת, והעיסוק העיקרי שלהם הוא שפות. השליטה שלהם בשפות אלה היא גבוה מאוד, ולכן ככל שהמאמר יהיה מורכב יותר, או שזאת תהיה חוברת פרויקט גדולה, המשמעות היא שהאדם ההוא יעסוק בתרגום דבר זה, על מנת להביא לתרגום בשפה הגבוה והטובה ביותר.

סוגי המאמרים

ישנם מגוון סוגים של מאמרים שתוכלו לרכוש אצל חברת תרגום מקצועית:

  • כתיבה שיווקית – כתיבה זו נועדה בכדי למכור ללקוחות את מוצרי החברה, או שירותים. חשוב להבעיר כי סגנון הדיבור שבו משתמשים לכתיבה שיווקית, הוא שונה בכל שפה, והוא ייחודי לאותה שפה.
  • כתיבה טכנית – השפה הטכנית שונה גם היא, ולכן חשוב לדעת להבדיל את המילים הרגילות, ולדבר על התחום הטכני בצורה מקצועית.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »