טרמפולינה – הסודות שטמונים בטרמפולינה

טרמפולינה היא מכשיר ספורטיבי מוכר ופשוט ותחרות קפיצות עליה נכללת גם במשחקים האולימפיים מדי ארבע שנים. קפיצה עליה מתאימה לבני כל הגילאים ונחשבת לפעילות ספורטיבית עם ערך מוסף בריאותי. יחד עם זאת, טרמפולינה עלולה להתמוטט ולגרום נזק חמור שמי שנופל ממנה, ולכן כדאי תמיד לרכוש אותה רק מספקים אמינים, שקיבלו המלצות מלקוחות ויכולים ענות על כל שאלה, ואין להתפתות להצעות ומחירים נמוכים של גורמים אנונימיים עם סחורה מפוקפקת. לפני ההחלטה על רכישה כדאי להביא בחשבון שנדרש חלל פנוי כדי להציב בו את הטרמפולינה, ובלעדיו אין טעם לרכוש אותה. כמו כן יש להגדיר את מגבלות התקציב שלכם.

 

יתרונות הקפיצה בטרמפולינה

טרמפולינה נחשבת בעיקר לשעשוע עבור ילדים אבל גם מבוגרים יכולים ליהנות ממנה, בבית או בחצר, בשביל לחזק את השרירים והכושר הגופני ולפתח גמישות. כמו כן ניתן לקפוץ על הטרמפולינה במקביל וכך לחזק את הקשר בין בני המשפחה וליהנות במשותף. הטרמפולינה עשויה להפוך גם לאטרקציה לאורחים וחברים של הילדים, וזה יתרון נוסף שלה. עבור ילדים מומץ מאוד לרכוש טרמפולינה עם רשת הגנה חיצונית למניעת נפילות ונזקים בריאותיים. ניתן לבחור בין טרמפולינה מלבנית לעגולה.

 

תחזוקה נכונה של טרמפולינה

טרמפולינה צוברת בלאי עם הזמן ולכן חשוב לרכוש חלקי חילוף ולהשתמש בהם בשעת הצורך. כמו כן, אם היא נמצאת בחצר, יש להגן עליה מפני הגשם בימים קרים. אפשר גם להשתמש בשרוולי מגן וכובעים כדי לקשור ולמתוח את הרשת הפנימית. כיסויי קפיצים הם אלמנט הכרחי מאחר שהם מגינים על הקפיצים מחלודה ורטיבות ומאריכים את חייהם וגם בולמים נפילות על הקפיצים והמסגרת. ללא תחזוקה נכונה תצטרכו להחליף טרמפולינה מפני שהיא לא תהיה אויה לשימוש.

Updated: מאי 17, 2020 — 1:21 pm

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016