עורך דין תעבורה

ייתכן כי נקראתם לבית המשפט, בשל עבירת תנועה שאפילו אינכם אשמים בה. הדבר החשוב והמומלץ ביותר לעשות, הינו למצוא עורך דין תעבורה, בכדי לקבל ייעוץ ראשונה וייצוג במשפט. בחירת עורכי דין היא מכרעת עבור משפטים בבתי הדין לתעבורה, היות ועורכי הדין, יודעים כיצד להכין מראש את לקוחותיהם לפני חקירה נגדית ומשפט וכן, כיצד בכל זאת, עדיין ניתן יהיה לאכוף את החוקים. ישנם מקרים שבהם וויכוח סתמי עם שוטר התנועה, עשוי לגרום לסכסוך ורק עו"ד בתחום התעבורה יוכל להוציא את לקוחו מהסבך.

טעות מושרשת היא לסבור כי עורך דין תעבורה הינו עסק יקר ואנשים שנקראו לבית המשפט עבור עבירה תעבורתית זו או אחרת, מעדיפים לשלם קנס שעשוי להיות אף גבוה, תלוי בחומרת העבירה וזו הסיבה שבגינה, כדאי לשכור את שירותיו של עוה"ד המתמחה בנושא זה.

זיכוי מאשמה באמצעות עו"ד לדיני תעבורה

ישנם מקרים רבים, אשר בהם עורך דין תעבורה, זיכה את מרשו, בשל כל מיני פרצות בחוק שהוא מצא. ההתמחות של עוה"ד לדיני תעבורה, היא לנתח את העבירות נגד הנאשם בעסקת טיעון בפני השופט. קיימים כבר תקדימים שונים, אשר עוה"ד, ניתח את המקרים השונים, באמצעות איסוף ראיות, על מנת להקל את חומרת העונש של מרשיהם ואפילו הגיעו לזיכוי מוחלט.

רבים מאתנו עברו על החוק לפחות פעם אחת בחייהם באמצעות אי חגירת חגורת בטיחות, מהירות מעט מעל המותר וכדומה, אך ישנן עבירות תעבורה שהן חמורות יותר ונחשבות כפליליות לכל דבר ועניין, כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים או נהיגה ללא רישיון נהיגה.

עבירות חמורות בתעבורה שיש לשכור עו"ד בקיא

כאמור, עבירות תנועה יש רבות ויש עבירות בתחום זה שביהמ"ש רואה אותן בחומרה רבה. לכן, רק עורך דין תעבורה עשוי לגרום לכם הקלה בעונש באופן משמעותי, או אפילו לזיכוי מוחלט. אם שואלים נהג, אם הוא מודה בעבירות המיוחסות לו, יש לדעת, כי רוב פסקי הדין, אינם מתירים לנאשמים לחזור בהם מהודאה. גם אם תטענו כי לא ידעתם על איזו אשמה אתם מודים, טיעון זה לא יתקבל בביהמ"ש ואף יקשה על עוה"ד המייצג תיק זה, להמשיך ולהתנהל. כל עו"ד בקיא במושא תעבורה, יזהיר אתכם מראש לגבי זהירות בהודאה היות ולהודאה ישנו משקל כבד בביהמ"ש.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »