מהם היתרונות של מצבר טיטניום

כל מי שזקוק היום למצבר חדש, שומע מפי מומחים שעליו לרכוש מצבר טיטניום וזה לא במקרה. מצברי טיטניום נחשבים למצברים האיכותיים ביותר שיש היום בשוק, בעיניי רבים הם המצברים הכי עוצמתיים, עמידים, וכשבוחנים אותם אל מול מצברים אחרים, הרי שהתועלות שלהם גבוהות פי כמה מכל השאר.

לפני שנציג את היתרונות של מצבר טיטיניום, נציין שתי עובדות קצרות. הראשונה היא, היום כל חברות הרכב המובילות, בין אם זו מרצדס, טיוטה ואחרות, עובדות עם מצברי טיטיניום, העובדה השנייה היא, כל מי שמחפש מצברים מסוג זה, לא יתקשה למצוא מאחר ומרבית החברות המובילות בתחום וכן מרבית המשווקים הגדולים והמשמעותיים, מחזיקים ברשות קטלוג עשיר של מצברי טיטניום שיכולים להתאים לכל מי שמחפש מצבר שכזה.

מצברי טיטניום

מצברי טיטיניום מומלצים יותר מאשר מצברים אחרים בזכות מגוון רחב של יתרונות שעומד לרשותן. לפני שנציג אותן, נציין שמדובר, כאמור, במצברים מאוד חזקים ועוצמתיים דבר שמשפיע לחיוב על חוויית הנהיגה וכן על היכולת של הרכב לעבוד כמו שצריך במשך זמן רב. מדובר במצברים עמידים ואיכותיים מאוד.

מה הם היתרונות של מצברי טיטניום

בטיחות – מדובר במצברים שמכילים את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים על מנת למנוע כל בעיה שעלולה לצוץ ולגרום נזק לרכב וכן לנהג. כמו כן, המצבר עומד בכל התקנים המחמירים, בין אם זה התקנים הישראלים, אמריקאים, ואירופאיים.

הגנה על המנוע – מצברי טיטניום כוללים מכסה כפול שמאפשר למנוע אובדן חומצה וכן בעזרת מכסים אלו, אפשר למנוע גרימת נזק למנוע.

התנעה ברמה גבוהה – המצברים מכילים סגסוגת קלציום אשר מבטיחה אפשרות התנעה בעוצמה גבוהה מאוד. הרבה יותר גבוהה ממצבר רגיל.

עמידות – כאמור, מצבר טיטניום מחזיק מעמד במשך מספר שנים, הוא עמיד מאוד, ויתרה מזו, האחריות עליו היא מעל לשנה, זאת להבדיל ממצברים רגילים שמספקים אחריות לשנה אחת בלבד.

צריך לציין, שניתן למצוא מצברי טיטניום לכל סוג כלי רכב, בין אם זה רכב רגיל, משאיות, ג'יפים, אופנועים, קטנועים ועוד. ניתן גם למצוא מצברים שכאלה עבור סירות מנוע ואופנועי ים.

כיצד קונים מצבר טיטניום

ניתן למצוא היום לא מעט מקומות שמוכרים מצברים שכאלה. בין אם זה חנויות שמתמחות בשיווק מצברים ובין אם זה מרכזים שמתמחים בשיווק והפצה של מוצרים לרכב, כמו כן אנחנו יכולים למצוא מצברי טיטניום בלא מעט מוסכים ומרכזי שירות לרכב.

אנחנו יכולים וצריכים לרכוש מצבר על פי מידת ההתאמה שלו לרכב. אין היגיון לקנות מצבר מבלי לבחון האם הוא מתאים לסוג הרכב שלנו, מאחר ואם נקנה מצבר שלא מתאים, עלול להיגרם נזק משמעותי לרכב, או שפשוט המצבר לא יפעל.

לכן חשוב מאוד לבצע את הקנייה במקום שמתמחה בכך, מקום שיוכל לספק לנו את כל אמצעי הבדיקה הנדרשים וכמובן מקום שמעסיק בעלי מקצוע מנוסים שיוכלו לבצע עבורנו את הבדיקות וההתאמות הנדרשות.

כשאנחנו רוכשים מצבר טיטניום, חשוב לבדוטק שמדובר במצבר מקורי, חדש, ושאנחנו מקבלים אותו עם אחריות. אומנם מדובר במצבר איכותי וקטנים הסיכויים שיגרם לנו נזק מסוים, אך במידה וזה כן יקרה, הרי שאנחנו עלולים צריכים להחזיק אחריות על מנת שנוכל לטפל בו ללא עלות ואם יש צורך אף להחליף אותו.

לפני סיום חשוב להדגיש נקודה נוספת, יש להקפיד לפעול על פי ההוראות על מנת שהמצבר יעבוד בצורה חלקה לאורך זמן, ואחרי 3-4 שנים יש להתכונן להחליפו במצבר חדש ומלא, על מנת שלא ניתקע עם הרכב מבלי שנוכל לנסוע בו.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם