3 טיפים לבחירת דיו למדפסת

בין אם אתם צריכים ציוד היקפי למחשב מסוג כזה או אחר, חשוב לדעת כיצד לבחור אותו נכון. במיוחד כאשר מדברים על ראשים של דיו למדפסת. אם ככה, הנה כמה טיפים לבחירת ראשי הדיו שלכם, כולל גם מידע לגבי מחירים לראשים של מדפסת.

בעוד שהמדפסת עובדת לעיתים גם נון סטופ, איכות ההדפסה חשובה ולא רק הכמות של הדפים המודפסים. אמנם היכולת של המדפסת להדפיס במהירות היא פקטור שחשוב לקחת בחשבון, אבל גם צריך לוודא שההדפסות ייצאו איכותיות והפרויקטים המוגמרים שלכם לא יתפספסו בגלל בעיות הדפסה. ואם כך, אז הטיפ הראשון שלנו הוא בנוגע לאיכות ראשי הדיו שתרכשו.

  1. יהיה כדאי לרכוש ראשי דיו איכותיים המיוצרים ע"י מותג

אם אתם צריכים ראשי דיו למדפסת שלכם, יהיה חשוב לרכוש את הראשים המיוצרים על ידי מותגים. החברות המוכרות מייצרות הן ראשי דיו מקוריים והן ראשי דיו חלופיים (תואמים). במחירים של עשרות שקלים בודדים, תוכלו לרכוש ראש דיו למדפסת באיכות ייצור גבוהה.

האיכות של ראשי הדיו מתבטאת בנוזל שנמצא בתוך הראשים עצמם. אם נוזל הדיו הוא איכותי, הוא יכול להחזיק גם תקופות ארוכות מבלי שתשתמשו בו. אם הנוזל אינו איכותי, הוא עשוי להתייבש במהרה ולהשאיר אתכם ללא מדפסת. מה שמוביל אותנו לטיפ הבא, שמתקשר באופן טבעי עם כמויות הדפים המודפסים שאתם צריכים מדי חודש.

  1. ראש דיו קטן או גדול?

זו שאלה טובה, מכיוון שכל אחד מאיתנו יש צרכים שונים של הדפסות. אם אתם מדפיסים כמויות מעטות של דפים, יהיה כדאי לרכוש ראש דיו קטן למדפסת. לא יהיה כנראה טעם לרכוש ראש דיו גדול, מכיוון שאם לא תשתמשו בו הוא עשוי להתייבש. וגם כאן חשוב לציין, ראשי דיו איכותיים לא אמורים להתייבש במהרה.

אם ההדפסות שלכם הן נרחבות ובכמויות רציניות, ראשי דיו גדולים יהיו האופציה העדיפה עבורכם. בטווח הארוך, תוכלו לחסוך כ-50% מעלויות ההדפסה עם ראשי דיו גדולים. בהתאם למחיר ולשימוש שלכם במדפסת, בחרו את גודל ראש הדיו. וזה מוביל אותנו לטיפ הבא הנוגע למחירים של ראשי דיו למדפסות.

  1. השוואת מחירים בין ראשי דיו למדפסות

כמו במקרים בהם רוכשים מוצרים אחרים, גם כאן יהיה כדאי לערוך השוואת מחירים בין ראש דיו למדפסות. כך תוכלו להכיר את המחירים המוצעים על ידי החברות השונות, להשוות בין המחירים ולבחור בראשי הדיו הכי משתלמים שלכם.

תוכלו לבצע את השוואת המחירים דרך גוגל, מה שגם לא יצריך ממכם יותר מדי אנרגיה ובזבוז זמן. יש כיום כל מיני אתרים שנועדו בכדי שצרכנים יוכלו להשוות מחירים בקלות. אם תעשו זאת, תוכלו לחסוך לא מעט כסף על ראש דיו למדפסת. בטווח הרחוק, הצרכנות החכמה תוביל אתכם לחסוך גם מאות שקלים ויותר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם