בית דפוס – לבחור את המקום הנכון

בתור בעלי עסקים, וכן בתור אנשים פרטיים, לא פעם אנחנו נידרש לעבודה של בית דפוס. זה נכון כשנרצה להדפיס מודעות, קטלוגים, פליירים, תעודות, כרטיסי ברכה, הזמנות, פוסטרים, כרזות ועוד מגוון רחב של דברים אשר לא ניתן להדפיס במדפסת ביתית, לא מבחינת הכמות ולא מבחינת האיכות.

לכן השאלה כיצד לבחור בית דפוס איכותי היא מאוד רלוונטית עבורנו. אנחנו לא יכולים להתפשר על מקום שהוא פחות מטוב מאוד. אנחנו חייבים לבחור את בית הדפוס הטוב ביותר שקיים, בשביל שנוכל ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר עבורנו.

על מנת לבחור את בית הדפוס הטוב ביותר עבורנו, אנחנו צריכים לקבוע תחילה מה אנחנו מחפשים והיכן. לשאלת המיקום יש משמעות, בעיקר בכל מה שקשור לעלויות. הרי לא נרצה להשתמש בבית דפוס רחוק אשר בשביל לקחת ממנו את החומרים שלנו, נצטרך לבזבז זמן ניכר בנסיעות. לשמחתנו אנחנו יכולים למצוא היום בתי דפוס, כמעט בכל מקום בו אנחנו נמצאים, בוודאי שאנחנו יכולים למצוא בתי דפוס מגוונים דרך האינטרנט, ובכך נחסוך לעצמנו לא מעט זמן.

הפרמטרים שישפיעו על בחירת בית דפוס

כאמור, אנחנו צריכים להחליט מה אנחנו מחפשים לפני שאנחנו בוחרים בית דפוס. הפרמטר הראשון שצריך להשפיע הוא האיכות, מן הסתם. אנחנו נרצה לעבוד אך ורק עם בית דפוס איכותי שאנחנו יכולים לסמוך על העבודות שהוא מבצע מכל זווית אפשרית. אנחנו לא נרצה לעבוד עם בית דפוס שמציע לנו עבודות ברמה נמוכה, כמובן. כמובן שבית הדפוס צריך להיות מוכן לבצע תיקונים, לפי דרישה. 

הפרמטר השני הוא המגוון. אנחנו צריכים לעבוד עם בית דפוס שיש לו מגוון רחב של עבודות אשר הוא יכול להציע לנו. בין אם מדובר בעבודות שקשורות לעסקים ובין אם מדובר בעבודות שקשורות לגורמים פרטיים.

הפרמטר השלישי הוא הזמינות. כאן אנחנו מדברים על אלמנט הזמן, כמה מהר יכול בית הדפוס לייצר את העבודה עבורנו. בין אם אנחנו זקוקים לה בהקדם ובין אם אנחנו מבקשים לעמוד בלוח זמנים מסוים. חשוב שהמקום יהיה מסוגל לספק לנו את התוצר הסופי במועד שביקשנו.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם