"תמיד יש מי שמצלם", אז לא בדיוק

תמיד יש מי שמצלם, אז לא בדיוקלכולנו חשוב שתהיה הנצחה טובה ואיכותית לאירוע. בין אם זה צלם מקצוען לבר מצווה או מציאת הצלם המושלם לחתונה. כי כל כך הרבה משקיעים וטורחים, חושבים על מוזמנים ומתארגנים עם בגדים. המזכרת חשובה והיא תלווה אותנו גם שנים אחרי קיום האירוע. אז מה בעצם צריך? יש שיגידו שכל מה שצריך זה אורחים שיטרחו לשלוף מכיסם את הפון ויצלמו. הנה, אתם רואים? ברור שיהיו תמונות, אלא מה? תמיד יש מי שמצלם!

יש מי שמצלם?

אם גם אתם חשבתם לחסוך עלויות ולוותר על צלם לאירוע קטן או גדול, בואו ונעשה חושבים מחדש, ונשליט סדר בעניין הזה.

  • לא בטוח שהמישהו שיצלם יבחר להנציח את הרגע המשמעותי באירוע. יכול להיות שהוא יהיה עסוק בצלחתו או בשיחה נלבבת עם מכר אותו לא פגש הרבה זמן. לא חבל להפסיד את הרגעים המכוננים כי המישהו שמצלם לא בכוננות כרגע? ניתן לשלב גם צלם אירועים יחד עם צילום מגנטים, לתפיסת אותם רגעים קטנים. בקרו באתר Magnetli: https://magnetli.co.il/
  • גם אם במבט שטחי נראה כי כולם מסתובבים עם מצלמות ביד, בפועל לא תמיד הם מצלמים את מה שהיינו רוצים. לפעמים הם עסוקים בגלישה, פעמים בצילום של אוביקטים שעוררו עניין או אפילו את עצמם עם חברים. לא כל אורח או נוכח מצלם את הפוזות הרצויות ומנציח את האירוע מבחינת המשמעות והאווירה שלו.
  • נניח שיש מי שמצלם את כל הרגעים שהייתם רוצים להנציח. מה בעניין האיכות של התמונות? קשה עד בלתי אפשרי להשוות תמונות של משתמשים חובבנים שנהנים לצלם בסמארטפון שלהם לבין צלם שמופיע עם מצלמה מקצועית וציוד נלווה. את ההבדל רואים על התוצאה – תמונה מוארת, ברורה ויפה היא תוצאה של מלאכת אמן בעל ידע ויכולות בצילום.
  • אם אתם בונים על תמונות של כל מיני אנשים סביב, כדאי לעצור לרגע. איך תארגנו את כל התמונות אצלכם? ישלחו לכם אותם? ואולי לא? חסר לכם שתמונה חשובה בטעות תימחק למי שצילם אותה לפני שהוא הספיק לשלוח אותה. ומצאתם את עצמכם בלי התמונה ובלי שתהיה לכם יכולת לשחזר את המעמד או אתה התמונה. לא חבל על ההחמצה?

תמיד כדאי להזמין צלם. מקצוען שינציח את הרגעים ויבטיח כי יש הנצחה מקצועית ואיכותית לאירוע.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »