"תמיד יש מי שמצלם", אז לא בדיוק

תמיד יש מי שמצלם, אז לא בדיוקלכולנו חשוב שתהיה הנצחה טובה ואיכותית לאירוע. בין אם זה צלם מקצוען לבר מצווה או מציאת הצלם המושלם לחתונה. כי כל כך הרבה משקיעים וטורחים, חושבים על מוזמנים ומתארגנים עם בגדים. המזכרת חשובה והיא תלווה אותנו גם שנים אחרי קיום האירוע. אז מה בעצם צריך? יש שיגידו שכל מה שצריך זה אורחים שיטרחו לשלוף מכיסם את הפון ויצלמו. הנה, אתם רואים? ברור שיהיו תמונות, אלא מה? תמיד יש מי שמצלם!

יש מי שמצלם?

אם גם אתם חשבתם לחסוך עלויות ולוותר על צלם לאירוע קטן או גדול, בואו ונעשה חושבים מחדש, ונשליט סדר בעניין הזה.

  • לא בטוח שהמישהו שיצלם יבחר להנציח את הרגע המשמעותי באירוע. יכול להיות שהוא יהיה עסוק בצלחתו או בשיחה נלבבת עם מכר אותו לא פגש הרבה זמן. לא חבל להפסיד את הרגעים המכוננים כי המישהו שמצלם לא בכוננות כרגע? ניתן לשלב גם צלם אירועים יחד עם צילום מגנטים, לתפיסת אותם רגעים קטנים. בקרו באתר Magnetli: https://magnetli.co.il/
  • גם אם במבט שטחי נראה כי כולם מסתובבים עם מצלמות ביד, בפועל לא תמיד הם מצלמים את מה שהיינו רוצים. לפעמים הם עסוקים בגלישה, פעמים בצילום של אוביקטים שעוררו עניין או אפילו את עצמם עם חברים. לא כל אורח או נוכח מצלם את הפוזות הרצויות ומנציח את האירוע מבחינת המשמעות והאווירה שלו.
  • נניח שיש מי שמצלם את כל הרגעים שהייתם רוצים להנציח. מה בעניין האיכות של התמונות? קשה עד בלתי אפשרי להשוות תמונות של משתמשים חובבנים שנהנים לצלם בסמארטפון שלהם לבין צלם שמופיע עם מצלמה מקצועית וציוד נלווה. את ההבדל רואים על התוצאה – תמונה מוארת, ברורה ויפה היא תוצאה של מלאכת אמן בעל ידע ויכולות בצילום.
  • אם אתם בונים על תמונות של כל מיני אנשים סביב, כדאי לעצור לרגע. איך תארגנו את כל התמונות אצלכם? ישלחו לכם אותם? ואולי לא? חסר לכם שתמונה חשובה בטעות תימחק למי שצילם אותה לפני שהוא הספיק לשלוח אותה. ומצאתם את עצמכם בלי התמונה ובלי שתהיה לכם יכולת לשחזר את המעמד או אתה התמונה. לא חבל על ההחמצה?

תמיד כדאי להזמין צלם. מקצוען שינציח את הרגעים ויבטיח כי יש הנצחה מקצועית ואיכותית לאירוע.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »