יתרונות במספר נייד נוסף על אותו סים

אם אתם מעוניינים בשני מספרים, אל דאגה, זה לא בהכרח אומר שאתם צריכים לשלם עכשיו חיובים גבוהים בשביל "השכלול" הזה. ממש לא. 

שני מספרים הם יתרון בהרבה מאוד תחומים. למשל, אנשים שהם מבוקשים מאוד, עד כדי כך שאין להם זמן לעצמם, יכולים להשתמש בשני מספרים, אחד הוא מספר שיש רק למשפחה הקרובה ולאנשים הנחוצים והשני לאנשים שבחוץ, כך הם יכולים לדעת מי רוצה אותם ועבור מה. 

בעסקים זה גם כלי חיוני. כדי להפריד בין הבית לעבודה עליכם לדעת האם ההתקשרות היא בקשר לעבודה וכך לדעת האם מתאים לכם באותה נקודת זמן לטפל בבעיה של לקוח וכדומה. 

רוצים לדעת עוד יתרונות על מספר נייד נוסף באותו סים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

היתרונות במספר נייד נוסף על אותו סים:

הרבה אנשים היו רוצים להחזיק שני מספרים כדי שיתאפשר להם להתקשר במקרים מסוימים מטלפון לא שלהם. 

לפעמים מדובר מסיבות אישיות, אתם לא רוצים שהאדם בקו השני יידע מה מספר הטלפון שלכם, אולי כדי שלא יטריד אתכם בעתיד, לכן, אתם מתקשרים ממספר אחר. בדרך כלל כשרוצים לעשות דבר כזה מתקשרים מטלפון של חבר, אולם למעשה, אין צורך בכך, אפשר להשיג שני מספרים על אותו סים. 

תארו לכם שיש לכם שירות לקוחות שמחובר לטלפון הפרטי. לקוחות לפעמים לא מכירים את הגבולות ויכולים להתקשר אליכם גם בשעת לילה די מאוחרת כשאתם בספה בבית עם הילדים והאישה, כבני אדם אתם רוצים שהבית יהיה בית והעבודה עבודה, לערבב בין הדברים יוצר בלבול וטעם רע. 

אז במקום לרכוש טלפון אחר לעסק, אתם יכולים להגדיר שני מספרים על אותו סים ולהתנהל דרך אחד מהם כזה ששייך לעבודה, למשל לצורך הפצת סמסים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל
daniel

בחירת מטפלת רגשית נכונה עבורכם

אם תהיו מעוניינים להשיג שיפור משמעותי מבחינת המצב הרגשי והיכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים, יהיה מומלץ לבחור מטפלת רגשית אשר תוכל להבין את הצרכים שלכם

קרא עוד »