מזגני תדיראן – למה מומלץ לקנות אותם

עוד מעט החורף ייגמר, האביב יגיע וזה הזמן בו ישראלים רבים יעוטו על חנויות המזגנים לקנות מזגן לבית או לעסק. במקרים מסוימים המזגן החדש יחליף את הישן, במקרים אחרים, הם ירכשו מזגן עבור מבנה שאין בו מערכת מיזוג כלל.

לא מעט פרסומות ולא מעט כתבות באות להלל ולפאר מזגנים של חברות בינלאומיות, זאת בזמן שאנחנו יכולים ליהנות ממזגן תוצרת ישראלית, מזגן בעל שם, ותק, מזגן מחברה שכל אחד מכיר, בין אם הוא גדל בישראל של שנות השישים או השביעים, ובין אם הוא גדל בישראל של שנות התשעים או האלפיים. הכוונה כמובן למזגני תדיראן.

מזגן תדירן

מזגני תדיראן, כידוע, הם מותג לכל דבר בתחום של מזגנים בישראל ובצדק. מדובר על חברה שפעילה משנות 1960, ואף שבשנות התשעים היא נמכרה לגורמים שונים, עדיין היא נחשבת לחברה ישראלית והמזגנים כמו מוצרים אחרים שלה זוכים להצלחה רבה בקרב הקהל המקומי.

כשאנחנו רוכשים מזגן תדיראן לבית או לעסק, אנחנו למעשה רוכשים במוצר אחד כמה דברים.

ראשית אנחנו קונים איכות. לא במקרה מדובר בחברה מצליחה שעובדת שנים רבות וזוכה להצלחה גדולה, לא רק בישראל אגב, שכן המוצרים שלה מיוצאים למגוון רחב של מדינות בעולם.

שנית, אנחנו קונים ניסיון. מדובר באחת הוותיקות בתחום, בישראל ובכלל. במהלך השנים קונצרן תדיראן יצר אינספור מוצרי צריכה לבית ולעסק, חלקם זכו להצלחה מסחררת בעולם ונחשבו לפורצי דרך. גם המזגנים של החברה נחשבים לכאלה במובנים רבים.

שלוש, אנחנו קונים מוצר מקומי ויש לזה חשיבות. בסופו של יום, אם האיכות טובה אין סיבה שאנחנו נחפש מוצרים בינלאומיים. אנחנו יכולים ליהנות ממוצרים מקומיים, אנחנו יכולים ליהנות משירות מקומי, כל אותם דברים שאנחנו מקווים שימשיכו ויהיו בישראל, ימשיכו ויפתחו את התעשייה.

חשוב להדגיש, הקטלוג של החברה הוא מאוד עשיר ומגוון, זה אומר שאנחנו יכולים לרכוש מזגנים מסוגים וברמות שונות, לבית ולעסק. אנחנו יכולים לבחור מה שנראה לנו, מבלי להתפשר, לא על איכות ובטח לא על הצרכים שלנו, מהראשון ועד האחרון שבהם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם