נתקעתם בשטח? מי יבוא לחלץ אתכם?

לא כל יציאה לשטח מסתיים כל כך טוב. במקרים רבים הרכב נתקע, המצבר 'הולך' או שפשוט (פשוט?) קרתה תאונה כלשהי ואנחנו נפגענו ברמה כזו שאנחנו זקוקים לחילוץ. בדיוק עבור המקרים הללו אנחנו מציעים שירותי דרך, השירות המושלם של חילוץ מהמקום. השירות הינו מהיר ותוך זמן קצר תמצאו את עצמכם בבית, באזור המוכר והנעים.

לא פעם קורה שאנחנו יוצאים לטיול אך בסיומו אנחנו לא מצליחים לשוב בכוחות עצמנו. זה לא חייב להיות בגלל פציעה רצינית. זה יכול להיות בגלל נקע קל ברגל וזה גם יכול להיות בגלל תקלה ברכב. המכנה המשותף בין כל המקרים הוא שאנחנו למעשה לא מסוגלים לעשות את דרכנו הביתה בכוחות עצמנו. מה קורה לנו אז?

לחץ!…. לחץ!…

ברור שמצב כזה מכניס אותנו ללחץ. איך וכיצד נמצא את דרכנו הביתה מתוך המגבלות שלנו.

כאן חשוב ללמוד איך לבחור את החברה שתבוא לסייע לנו ולחלץ אותנו מהמקום בו נקלענו.

חברה שלא תנצל את המצוקה שלנו – יש חברות רבות שמנצלות את החולשה ואת המצוקה של הלקוחות אשר רוצים למצוא בכל מחיר את דרכם הביתה. על כן הם ייגבו מחיר מופרז והלקוח אפילו לא ישים לב למלכודת. הוא ימהר לשלם כל סכום שיושת עליו ובלבד להגיע הביתה במהירות. כאן חשוב לעצור מעט ולנסות לבדוק אפשרויות נוספות. יש בהחלט כאלה שיישארו הוגנים גם מול הלקוח הלחוץ והם לא ידרשו תשלום גבוה מעבר למקובל.

חברה בעלת ניסיון – בכל מה שקשור לשירותי חילוץ, חשוב מאוד לפנות אל אנשי מקצוע שהם בעלי ניסיון, עמי פיקס חילוץ שטח. לניסיון יש הרבה מאוד מה לומר באיתור הבעיה של הרכב ולעיתים הם אף יצליחו לפתור את הבעיה בשטח. הם גם ייטיבו לחלץ אתכם בצורה הכי מצהירה והכי בטוחה.

חברה עם אחריות – חשוב שתהיה זו חברה שתיתן לכם אחריות על הפעולות או העבודות שהיא מבצעת.

רק אם תבדקו היטב את כל הנתונים הללו, תוכלו להיות באמת רגועים כאשר אתם מוסרים לידיה של החברה את כלי הרכב שלכם ונהנים משירותי החילוץ שלה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »