קיטורית

ניהול מפעל תעשייתי הוא אחד הדברים המסובכים ביותר שיש, אנו צריכים לחשוב על אין ספור דברים ולתמרן בין אין ספור משימות. עלינו להבטיח כי התפעול במפעל יעבוד בצורה הטובה ביותר שיש, עלינו להעסיק כוח אדם איכותי ולהכשיר אותו כהלכה, עלינו לשלוט בהנהלת החשבונות של המפעל ולוודא כי הכסף מנוהל כהלכה ועלינו לבצע עוד משימות רבות. אך נראה כי אחד הדברים החשובים ביותר שעליהם אנחנו צריכים לתת את הדעת הוא דווקא הניקיון במפעל. זה בכלל לא משנה מה אנחנו מייצרים במפעל אם הוא לא יהיה נקי הרי שאנו ניקלע לבעיה קשה. מפגעים תברואתיים הם אחת הבעיות הקשות ביותר של כל מפעל ויש לעשות הכול בכדי להימנע מהם. ככל שהמפעל יהיה נקי יותר כך הייצור יתבצע בצורה טובה יותר וכך יש לניקיון המפעל קשר ישיר לרווחיות של המפעל. על רקע זה ניתן להבין את חשיבותה של המכשיר הנקרא קיטורית.

קיטורית

מדוע הקיטורית היא הפתרון הטוב ביותר לניקוי?

קיטורית היא למעשה מכשיר שבאמצעות אדים מנקה משטחים כגון רצפה ואפילו בגדים וטקסטיל. האדים מגיעים לטמפרטורה של 150 מעלות וללא שימוש בכימיקלים ממיסים כל דבר. זהו יתרון אדיר ההופך את הקיטורית למכשיר מבוקש ביותר. שומנים הם עסק מסובך ביותר לנקות והם יכולים להוות מפגע בטיחותי ולגרום לנו לבעיות רבות, אך הקיטורית מנקה אותם ללא כל בעיה וזהו אחד היתרונות הגדולים ביותר שלה. באמצעות צינור ניתן לדאוג כי הקיטור יגיע לכל מקום, גם למקומות נסתרים וזהו דבר בעל ערך אדיר המהווה יתרון עצום אל מול שאר מכשירי הניקוי הקיימים בשוק. סביר להניח שככל שיעבור זמן יותר ויותר מפעלים וגם אנשים פרטיים יבחרו בקיטורית שדגם המועדף עליהם.

בטיחות, בטיחות ושוב בטיחות

חשוב מאוד להבהיר כי קיטורית, כמו זו שניתן לראות באתר של קרשרסטור חייבים להפעיל בהתאם להוראות הבטיחות. כמו כן חשוב מאוד שהקיטורית תיבנה על סמך הוראות הבטיחות המחמירות ביותר ותהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. הסיבה לכך היא העובדה כי הקיטורית עובדת עם טמפרטורות גבוהות במיוחד וחייבים לשמור על בטיחות כאשר אנחנו משתמשים בה בכדי להבטיח כי לא נקבל כוויות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם