איך בוחרים לוכד נחשים?

הקיץ כבר כאן ואיתו לצערנו גם הנחשים. אם נתקלתם בנחש במרחב הפרטי שלכם, כדאי להזמין כמה שיותר מהר לוכד נחשים מוסמך. לכידת נחשים זה ממש לא משהו שאתם רוצים לעשות לבד. אז איך בוחרים לוכד נחשים?

לוכד נחשים

  1. הסמכה לא כל אחד יכול ומוסמך להיות לוכד נחשים ובכדי שלא תבחרו באדם שהוא רק מתחזה, כדאי לבקש תעודה שמוכיחה כי אכן אותו אדם עבר הסמכה ספציפית המעניקה לו על פי חוק את הרשות ללכוד נחשים. תעודה זו ניתנת מטעם רשות הטבע והגנים. זה נכון שיש לא מעט לוכדי נחשים שהם גם מדבירים, ובכל זאת מדובר בהכשרה נפרדת. על פי החוק, אסור בתכלית האיסור לפגוע בנחש ובטח שלא להרוג אותו, אלא יש לעשות שימוש באמצעים מיוחדים בכדי ללכוד אותו.
  2. מקצועיות בחרו בלוכד נחשים מקצועי, עם ניסיון של שנים. כמובן שמאוד קשה לדעת האם בחרתם בלוכד נחשים מקצועי, אך כן ניתן לשאול כמה שאלות בטלפון שיכולות להעיד על כך כמו למשל כיצד תהליך הלכידה מתבצע, מה עושה הלוכד במצב שבו הוא לא מצליח ללכוד את הנחש במקום, כמה עלינו לשלם על הלכידה ועוד שאלות בסגנון הזה שלפי התשובות שלהן, אכן ניתן להבין האם מדובר בלוכד נחשים מקצועי.  

איך לבחור?

ובכן, בעידן שבו אנו חיים, עידן שבו רשת האינטרנט בהחלט משחקת תפקיד מרכזי בכל מה שקשור לתהליך הבחירת של בעלי מקצוע מכל מיני תחומים, ניתן לאתר לוכד נחשים מקצועי בעזרת חיפוש מהיר ברשת בין אם זה דרך מנועי החיפוש ובין אם באמצעות הרשתות החברתיות

 

דרך נוספת היא פשוט לשאול אנשים שאתם מכירים בטלפון, בווטצ’אפ או בסביבת המגורים שלכם וכך תוכלו דרך מישהו שאתם סומכים עליו לאתר לוכד נחשים מקצועי.

לאחר שצלצלתם ללוכד, כן חשוב לשאול תוך כמה זמן הוא צפוי להגיע אליכם, שכן לאלמנט הזמינות השפעה ישירה על תהליך הלכידה. ככל שיעבור זמן רב יותר, כך הסיכוי ללכוד את הנחש יורד.

מה שיכול לעזור טרם הקריאה ללוכד זה לדעת לזהות את הנחש – בדגש האם מדובר בנחש ארסי או לא. אתר זה יעזור לכם לבצע זאת.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם