איתור נזילות מים – לעשות את זה בצורה חכמה ופשוטה

אחת הבעיות שאנחנו נאלצים להתמודד איתה, לצערנו הרב, זו בעיית נזילות מהצנרת. זו תופעה ידועה, בוודאי במבנים ישנים עם צנרות ישנות שאינן מתפקדות כראוי, אך גם במבנים חדשים אנחנו יכולים למצוא בעיה שכזו, בין אם זה בגלל כשלים חיצוניים ובין אם זה בגלל כשלים פנימיים, כתוצאה מבנייה לא נכונה.

בעיית נזילות בצנרת, מובילה כידוע לבעיית רטיבות. הסיטואציה שבדרך כלל מתרחשת היא כזו. יש בעיה בצנרת, מה שאומר שהמים לא זורמים חלק בין הצינורות, אלא הם מחליקים החוצה, מה שיוצר כתם של רטיבות על הקיר או בכל מקום אליו המים מגיעים בסופו של דבר. זה יכול לפורר את הקיר, זה יכול לפגוע בתשתית החשמל, לייצר חורים ועוד.

בשביל לפתור את הבעיה הזאת, אנחנו צריכים לבצע איתור נזילות מים, לאתר את המקום בו יש נזילה. מכאן אנחנו נוכל להגיע אל הבעיה בצנרת ולטפל בה. בשביל לאתר את הנזילות עלינו להשתמש בציוד מותאם.

בעבר, היה צורך לפתוח את הקיר או הרצפה בשביל לאתר את הבעיה, היום לשמחתנו יש אמצעים טכנולוגיים שיכולים לעזור לנו. לכן כשיש לנו בעיה של רטיבות, נפנה לאינסטלאטורים והם ידעו מה לעשות.

כיצד האינסטלאטור יכול לעזור לנו

כאמור, לאינסטלאטורים יש היום כלים טכנולוגיים מתאימים לצורך איתור נזילה בצנרת. הם משתמשים במצלמות טרמיות שמאפשרות להם לראות מה קורה בתוך הקיר, וכך הם מאתרים את מקור הנזילה.

המצלמה פועלת על פי הטמפרטורה, כלומר, היא מציגה תמונת מצב של מה שקורה בתוך הקיר בהתאם לטמפרטורה, אם קר או חם. מקום שיש בו מים, הוא יותר קר, וכך יודעים האם שם נמצא מקור הנזילה. אז אפשר לפתור את הקיר באותה נקודה ולתקן את הבעיה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

צרכנות
daniel

סוגי ארונות הזזה

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגי ארונות הזזה (ראו באתר ולדי ארונות), אשר יכולים לסייע במציאת פתרונות אחסון נוחים ופונקציונליים. חשוב להבין כי לכל

קרא עוד »
חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »