חתימה לג'ימייל

היום כמעט לכולם כבר יש חתימה לג'ימייל. מדובר לכאורה על פרט קטן ושולי, אך למעשה הוא זה שמהווה את ההבדל בין עסק מקצועי ומצליח, לבין עסק שלא מצליח לפרוץ. חשוב לזכור כי בשוק התחרותי של היום, כל עסק חייב לעשות את המקסימום, על מנת למתג ולבדל את עצמו מהמתחרים. אחת הדרכים הפשוטות ביותר לעשות זאת, היא באמצעות חתימה מקצועית ואיכותית למייל. למעשה מדובר על תמונה מעוצבת ברמה גבוהה, המכילה את הלוגו של העסק ואת כל פרטי הקשר הרלוונטיים. מומלץ להיעזר בשירותיו של מעצב גרפי מקצועי ומנוסה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את התוצאה האיכותית ביותר.

 

חתימה לג'ימייל – נקודות שכדאי לדעת מראש

קודם כל, כדאי לזכור כי ניתן היום להוסיף חתימה למייל שלכם בשתי צורות עיקריות. אופציה אחת, היא להשתמש בתמונה מעוצבת, המוצגת באותו האופן בדיוק בכל סוגי המיילים. לעומת זאת, ישנם אנשים שבוחרים בחתימה המקודדת ב- HTML. אופציה זו פחות מומלצת, היות והיא עלולה להשתנות כתלות בספקית המייל. לכן עדיף לבחור תמיד בתמונה מקצועית המעוצבת על ידי איש מקצוע ומכילה את כל הפרטים הרלוונטים, אשר יוצגו לכל הנמענים באופן זהה, ללא תלות בספקית המייל שלהם. כמו כן, כדאי לוודא מראש כי החתימה שלכם מותאמת גם לגלישה בנייד, היות וישנן חתימות שאינן מתאימות לכך. לכן חשוב לבדוק היטב את הרוחב של החתימה, היות ורוחב רחב מ- 320 פיקסל, עלול לא לעלות בחלק מהמכשירים הניידים.

לסיכום, היום כל חברה, ארגון ובית עסק, חייבים לדאוג לעצמם לשירות של חתימה לג'ימייל. מדובר על פרט חשוב וחיוני, המסייע במיתוג של העסק ובתדמית המקצועית שהוא יוצר. זוהי דרך מעולה לספק לנמענים את פרטי הקשר שלכם, על מנת להקל עליהם את יצירת הקשר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »