המדריך לבחירת סילר לאיטום

סילר לאיטום

כשהתעשיות הכימיות מייצרות חומרים מתקדמים, ולאחר הבנה וקריאת ההוראות על הסילר, כל אחד יכול להשתמש בו ואין צורך להשתמש בשירותים של חברות הבנויות לכך. מה שצריך זה להתאים את הסילר הנכון לפי הפרמטרים הקובעים ולעבוד לפי ההוראות. פשוט.

המדריך לבחירת סילר לאיטום |

סילר הוא חומר איטום מעולה לסגירת כל דבר. אם זה בגגות הבתים או בחצרות שיש בהן חריצים מהם נכנס מים לבית וכמובן בכל מה שקשור לאטימת קירות הבית ואפילו ספסלי הרחוב. סילר הוא כל מה שאתם צריכים כדי לסיים את העבודה בצורה הטובה ביותר.

חפשו בחנויות המתאימות לאתרי בנייה שונים את הסילר המועדף עליכם וקבלו את הסילר לאיטום הטוב ביותר עבורכם ועבור הבנייה המיוחדת שלכם.

הפחיתו את החום על הגג והפחיתו את עלויות הקירור |

ישנם מספר אנשי מקצוע ומומחים בבניין, הסבורים כי ציפוי גגות צבעוניים הוא ניצחון סביבתי. אך למרבה הצער, ישנן עדויות לכך ש"גגות מגניבים" מסוג זה, כידוע, למעשה מעלים את מדד אי החום כאשר נבדקים בהמוניהם.

כך שלא ברור עד כמה צבע גג קריר מועיל באמת. בנוסף, ישנם מספר יצרני הונאות שמכרו ציפוי גג שנועדו להפחית את צריכת האנרגיה שבאמת לא עושים דבר – ולכן עדיף להימנע לחלוטין מאיטום מסוג זה.

איטום גג שטוח |

אם יש לכם גג שטוח בביתכם, אתם בטח כבר יודעים מעט על איטום. הוספת חומרי איטום לבית עם גג שטוח היא הכרחית לחלוטין – גגות שטוחים מעוצבים כמו בריכות שחייה גדולות עם מערכות ניקוז המובילות מים מעל פני השטח ומורד על האדמה.

מסיבה זו, הם צריכים להיות אטומים לחלוטין – כדי שלא להותיר שום נזילה בבית שלכם.

עוד סוגים של חומרי איטום תוכלו למצוא באתר http://www.amsi.co.il/

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »