איטום בתים צמודי קרקע

מדוע צריך לאטום בתים צמודי קרקע? ומה יתרום האיטום למבנה? מי שרוצה לעלות את ערך הנכס שלו ולחיות בבית נעים עם טמפרטורות מתאימות לעונה – כדאי שימשיך לקרוא יותר פרטים אודות איטום בתים. 

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי נכסים מודעים לצורך של שיפוצים כלליים ושיפוץ יסודי של מבנים ישנים. בניינים, כמו גם בתים פרטיים: דורשים מידי פעם בפעם חידוש, בזמן שפעולות כמו איטום מחודש של גגות, ריצוף חדש, פוליש ותיקון רצפות, צביעת בתים, החלפת תשתיות ושאר פעולות – נחוצות מאד כדי לשמור על רמת חיים נאותה. 

כיצד יתרום האיטום לשיפוץ הבית?

מי שרוצה לבצע שיפוץ בבית פרטי שיש בו רטיבות, לחות, קור עז בחורף, וחום גבוה מידי בימי הקיץ – כדאי שישקול ביצוע איטום מחודש של הבית (קראו על איטומים). זאת על ידי מומחים של חברות שיפוצים מקצועיות. איטום כזה נעשה על ידי ניקיון יסודי של הקירות והגגות, החלפת רעפים בעת הצורך, התאמה של חומר הבידוד והאיטום ביחס לסוג הגג (בטון/ רעפים/ גג שיש בו יריעות ביטומניות/ גגות איזכורית ועוד). 

איך בוחרים חברה לאיטום גגות?

לפני שנמנה מספר דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירת חברת איטום-  חשוב לדעת כי המומחים בתחום ידעו לאבחן את הסדקים והחריצים בגגות או בקירות, הם יעניקו לכם ייעוץ ויספקו לכם שירותי צביעת ואיטום בתים במחיר הוגן. 

כדי לבחור את הטובים מכול בתחום השיפוצים, בצעו השוואת מחירים בין משפצים, וודאו כי המשפץ הוא קבלן רשום בפנקס הקבלנים שלא הוגשו נגדו תביעות ב5 השנים האחרונות, בחרו מומחים שעובדים עם ציוד מקצועי ובטוח לעבודה בגובה, תוך שיש לבחור מקצוענים שיודעים להתאים את סוג האיטום לסוג הגג של הבית שלכם. 

> מידע נוסף בלינק https://www.itumim.com/building-renovation-contractors

יתרונות של איטום גגות

חשוב לדעת כי פעולת האיטום, לא נעשית סתם כך. למעשה, מדובר בפעולה שמטרתה לבודד תהודה, לאטום את הגג נגד גשם לחות ורטיבות, ואף להוריד את מידת הטמפרטורות שישנן במבנה בימים החמים. באמצעות שיפוץ נכון על ידי מומחים, איכות החיים שלכם תעלה פלאים! 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »