פיגומים

על פניו, רכישת פיגומים אמורה להיות דבר שיעניין אך ורק אנשי מקצוע, בין אם זה קבלני בניין, בין אם זה קבלני שיפוצים, צבעים או אפילו אמנים שנוהגים לצייר על קירות. זה נכון, אך למעשה מדובר באמצעי שכל אחד מאיתנו, ייתכן ויצטרך, בוודאי אם הוא בוחר לבצע שיפוץ או כל דבר אחר בעצמו, מבלי להיעזר בגורמים חיצוניים.

לשמחתנו הרבה, כיום אנחנו יכולים לקבל לא מעט מידע על כל הנושא של פיגומים וכן אנחנו יכולים למצוא לא מעט קטלוגים אשר יכולים לעזור לנו לבחור את המוצרים הטובים ביותר עבורנו. אלה יכולים לשמש אותנו זמן רב לצורך עבודות שונות, בין אם זה בתוך מבנה, בין אם זה לצורך עבודות על קירות חיצוניים ובין אם זה לצרכים אחרים.

פיגומים

אנחנו יכולים למצוא היום בשוק פיגומים מסוגים שונים, כאמור. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא פיגומים לבניין, פיגומים שמהווים תמיכה לעבודות מסוימות, פיגומים ניידים על גלגלים שמיועדים בעיקר לעבודות על משטחי עבודה קבועים בתוך המבנה, פיגומים למעליות שמיועדים לבעלי מקצוע בתחום, וכן פיגומי פנים ועוד.

הפיגומים הקלאסיים עשויים מאלומיניום, אך ניתן למצוא עוד שורה ארוכה של סוגי פיגומים. צריך לומר שבישראל כמעט ולא נעשה שימוש בפיגומי עץ כמו שנהוג במדינות אחרות, בדרך כלל מדינות עולם שלישי. הפיגומים הם הרבה יותר חזקים וכיום ניתן למצוא גם אמצעים שונים שנועדו להגן ולהבטיח שכל מי שעולה עליהם, לא יכול ליפול או להיפגע בשום צורה שהיא.

כאשר אנחנו בוחרים לקנות או לשכור פיגומים לצורך עבודות בניין שונות, עלינו לקחת בחשבון תנאי השטח בהם אנחנו אמורים להעמיד את הפיגומים, וכן אנחנו צריכים לקחת בחשבון כיצד אנחנו מתכוונים לעבוד איתם. אם מדובר על עבודה על שטח נרחב, ייתכן מאוד שישתלם לנו להתקין פיגומי קבע, זאת כמובן בתאי שזה לא יעכב את תהליך העבודה.

לפני סיום צריך להדגיש, לא משנה באילו פיגומים אנחנו בוחרים להשתמש, יש לרכוש אותם אך ורק במקום מסודר ובטוח, יש לרכוש אך ורק פיגומים עם אחריות מלאה ולא פחות חשוב, יש לוודא שההתקנה שלהם מתבצעת בצורה מקצועית.

Updated: אוגוסט 20, 2018 — 6:30 am

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Clearbox © 2016