מה בודקים כשבוחרים מסנן חול לבריכה ומה ההבדלים

מסנן חול לבריכה הוא למעשה פיתוח של השנים האחרונות בלבד. עד אז, ניקוי הבריכה כלל לא מעט פעולות מסורבלות וסיזיפיות אשר גזלו לא מעט זמן וסבלנות. מסנן החול מאפשר לנקות את הבריכה בצורה קלה ויעילה, ללא שום צורך להתעסק עם המסנן. למעשה, מסנן החול מסנן את מי הבריכה בצורה אוטומטית בעזרת חול מיוחד אשר נקרא סיליקה. לעומת המסנן הרגיל שבדרך כלל מצוי בבריכות השחייה ויש צורך להחליף את המחסנית שלו אחת לכמה שבועות, את חול הסיליקה יש צורך להחליף אחת ל – 3 שנים בלבד. מסנן החול יודע לסנן ממי הבריכה חרקים מתים, שאריות לכלוך, עלים ועוד. היום ניתן למצוא בשוק מגוון דגמים שונים של מסנני חול המשווקים ומיוצרים על ידי החברות השונות. המסננים נבדלים זה מזה באיכות שלהם, באורך האחריות וכמובן במחיר המשתנה מדגם אחד למשנהו.

כיצד לבחור בחוכמה מסנן חול לבריכה?

כאמור, ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של מסנני חול שונים, הנבדלים זה מזה בפרמטרים השונים שלהם. למשל, אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבדיקה הוא איכות והספק המשאבה של המסנן. חשוב שהמשאבה תהיה קלה לניקוי ולתחזוקה, על מנת להבטיח פעולה תקינה של המסנן לאורך זמן. חשוב שהמסנן יכיל מסנן שיער אשר נועד לסנן שערות ואת כל סוגי הלכלוך אשר עלולים להיכנס למערכת הסינון. מסנן חול איכותי יכיל מכסה שקוף אשר יאפשר לראות את מסנן השיער ולוודא אם הוא זקוק לניקוי. מעבר לכך, מסנן חול איכותי יכיל קוצב זמן אשר יאפשר להפעיל את המסנן אחת לכמה שעות בהתאם לקביעה של הלקוח. נקודה חשובה נוספת היא סוג ואיכות החול שנכנס למסנן החול, היות וניתן למצוא בשוק מגוון רחב ומגוון של סוגי חול שונים. ניתן למשל לבחור בין חול קווארץ אשר מגיע בגודל של 0.45-0.85 מ"מ, או חול זכוכית אשר מאפשר חיסכון ופעולה יעילה יותר של המסנן.

לסיכום, מסנן חול לבריכה הינו מכשיר חשוב אשר מוסיף הרבה נחת ונוחות לתפעול הבריכה. ניתן היום למצוא מגוון רחב של מסנני חול שונים, המגיעים באיכות משתנה ובעלי סוגי חול שונים. חשוב לרכוש מסנן חול מחברה מוכרת וידועה, אשר מעניקה אחריות מלאה ושירות לקוחות אדיב ומקצועי.

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »