מה החובה של כול ארגון לעובדיו?

בטיחותם של העובדים

עובדים הם המשאב החשוב ביותר בכול ארגון ואנחנו צריכים להיות בטוחים כי העובדים שלנו מרגישים טוב עם התפקיד שלהם וכי הם יודעים כיצד לבצע אותו כהלכה. אך כפי שאנחנו רוצים להבטיח כי העובדים משקיעים בתפקיד שלהם כך אנחנו כעסק צריכים להיות בטוחים כי אנחנו משקיעים בעובדים שלנו. כול ארגון מחויב להשקיע בעובדיו ועליו לעשות זאת באיכות הגבוהה ביותר שיש. השקעה בעובדים באה לידי ביטוי במובנים רבים, במשכורות, בבונוסים לעובדים בפעילות לשעות הפנאי ועוד. כל אחד מהדברים הללו הם חשובים ביותר ועלינו להיות מודעים אליהם. אך לצד זאת אנחנו צריכים להיות מודעים לכך כי הדבר החשוב ביותר שבו צריך להשקיע כאשר מדובר על עובדים הוא בטיחותם של העובדים. אם העובדים לא ירגישו בטוחים הרי שהם לא יתפקדו כראוי ובכלל אנחנו כבעלי עסק נרצה לעשות הכול שהעובדים של העסק יהיו בטוחים וללא סכנה.

הדרכת כיבוי אש – בכדי שהעובדים יהיו בטוחים

אז מה אנחנו כבעלי עסק צריכים לעשות בכדי להבטיח כי העובדים שלנו יהיו בטוחים? התשובה היא שאנחנו יכולים לעשות הרבה דברים בכדי להבטיח את הביטחון של העובדים שלנו, אך אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו צריכים לעשות הוא הדרכת כיבוי אש. הדרכה על כיבוי אש היא הכרחית בכדי לשמור על איכות הילדים שלנו ואנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לדאוג לעובדים שלנו ובכדי להיות בטוחים כי הם ידעו כל מה שצריך על כיבוי אש. אש היא לא משחק ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך אם אנחנו בעלי עסק.

הקפידו על כך כי ההדרכה היא ברמה גבוהה

חשוב לזכור כי לא די בהדרכת כיבוי אש אלא עליה להיות הדרכת כיבוי אש ברמה הגבוהה ביותר שיש. ככל שההדרכה תהיה יותר איכותית כך אנחנו נוכל להיות בטוחים כי העובדים שלנו יותר בטוחים. זהו דבר חשוב ביותר שיש לשים עליו דגש בכדי להבטיח כי ההדרכה נעשית כהלכה. בנוסף אנחנו צריכים להבטיח כי העובדים שלנו קשובים בהדרכה ושמים לב למה שנאמר בה ולוקחים אותה ברצינות.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם