מתי מומלץ לבצע איטום גג

איטום גג

כל וועד בית יודע כי עונת הקיץ היא העונה המתאימה ביותר לצורך ביצוע איטום גג. זוהי העונה שבה מזג האוויר חמים ונעים, דבר שמאוד מסייע לחומרי האיטום להתייבש בצורה מהירה, ובכך לאפשר איטום מושלם של הגג. כמו כן, כדאי לנצל את עונת הקיץ כדי להתכונן לקראת עונת הגשמים. מי שדוחה את עבודות האיטום לקראת החורף, מסתכן בעונה הפכפכה אשר עלולה להוריד לכם גשם דווקא ביום שבו קבעתם לבצע את עבודות האיטום. כתוצאה מכך, יהיה צורך לדחות את העבודות עד שהגג יתייבש מחדש, דבר שעלול לקחת לא מעט זמן, במידה ובינתיים הגשמים יימשכו. לכן עדיף להתכונן לכל העניין מבעוד מועד, לדאוג לאיטום הגג בזמן ובכך להימנע ממצבים לא נעימים של נזילות, דליפות, כתמי רטיבות והופעת עובש.

איטום גג – כיצד לעשות זאת נכון?

היום לא קיימים בניינים בארץ שבהם לא נעשות עבודות איטום. חשוב להבין כי ללא איטום או תיקון גגות מקצועי ואיכותי, הגג ידלוף והמים יחדרו לתוך התקרה. מעבר למפגע האסתטי והבריאותי שייווצר כתוצאה מכתמי העובש והרטיבות, הדבר גם משפיע על יציבות המבנה. המים שחודרים פנימה מפוררים לאט – לאט את הקירות, הם גורמים לחלודה ובכך הורסים את היציבות של כל המבנה. לכן חשוב לא לזלזל בעבודות האיטום, ולשכור לעבודה חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. רק חברה בעלת רישיון והסמכה לעסוק בתחום האיטום, תוכל להבטיח לכם גג יבש לכל אורך עונת החורף. חברה מסוג זה תעסיק את העובדים המיומנים והאמינים ביותר, אשר יגיעו אליכם הביתה ויבצעו את עבודת האיטום האידיאלית ביותר. ניתן כמובן להתייעץ איתם לגבי שיטת האיטום המתאימה ביותר לגג שלכם, היות והיום ניתן למצוא בשוק שיטות איטום שונות, בעלות יתרונות וחסרונות משלהן. חשוב להתאים את שיטת האיטום המתאימה ביותר לתנאי השטח, במטרה להבטיח גג אטום לאורך זמן.

לסיכום, חברה ברמה גבוהה כמו זוהר איטום גגות תבצע עבודות הכנה מקצועיות בטרם איטום הגג. הם ינקו היטב את השטח ויבטיחו התאמה מושלמת בין חומרי האיטום לגג עצמו. מומלץ מאוד לבצע את העבודות בעונת הקיץ, על מנת להימנע מגשמים ולהבטיח עבודה איכותית ומקצועית יותר.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »
בודק שכר
אנשי מקצוע

3 דרכים לבחור בודק שכר

מעוניינים למצוא בודק שכר שיוכל לבצע את העבודה שלו ברמה מקצועית גבוהה במיוחד ולוודא כי כל אחד מן העובדים שלכם מקבל את כל הזכויות והשכר

קרא עוד »