איטום גג מרוצף

יש סוגים שונים של גגות. כולם נועדו לספק למבנה חיפוי בטוח ומאפשר, כזה שיגן על המבנה בכל עונות השנה ויאפשר לאנשים שגרים או עובדים בו להשתמש בו במלוא הנוחות. אך לא פעם מתברר כי הגג אינו ממלא את תפקידו כהלכה. וכי הוא לא מגן כיאות על המבנה. אחד הנזקים המוכרים הוא נזקי רטיבות. מדובר על מצב בו הגג אינו אטום והוא מאפשר חלחול של מים אל תוך המבנה. מה שגורם לריח של טחב, התקלפות של שכבות הצבע ועוד.

איטום הגג

במצבים כאלו הצעד הנכון יהיה פניה אל חברת איטום לשם הזמנת עבודת איטום כמו איטום גגות ביריעות ביטומניות. איטום זו פעולה מקצועית שצריך בשבילה הרבה ידע מקצועי והבנה. וזאת כדי לדעת להתאים לכל גג בכל מצב את האיטום הנכון והיעיל ביותר. זה שאכן יצליח להביא למצב של אטימה מלאה וימנע חלחול של נוזלים. לכל גג יש נתונים משלו ומאפיינים אחרים. וחשוב כל כך שהחברה המבצעת תתאים את האיטום הנדרש לפי הנתונים הקיימים. רק כך האיטום יהיה מוצלח ויעיל.

גג מרוצף ואיטום

בין סוגי הגגות הקיימים ניתן למנות סוגים שונים. אחד מהם הוא גג מרוצף. כמשו כן הוא – גג שמחופה במרצפות לשם מטרה זו או אחרת. אך גם גג כזה עשוי לספוג רטיבות ולאפשר למים לחלחל אל תוך המבנה. זה קורה בגין המרווחים בין המרצפות אשר אינן אטומים כראוי, והם מאפשרים חלחול של מי גשמים. כך שכאשר יש יום גשום ומים מצטברים על שטח הגג, המים עלולים לחלחל פנימה.

האיטום המומלץ במצב כזה

כאמור, יש מגוון אמצעים לאיטום גגות, ראו באתר איטום ישיר זיפות גגות למשל. ובהתאם לתשתית הקיימת יש להתאים את האיטום הנכון. גם במקרה של גג מרוצף יהיה צורך להתאים את האיטום הנכון שימלא את התפקיד שלו. לשם כך חשוב להזמין חברה מקצועית שמכירה מגוון שיטות איטום. חברה שראתה גגות מסוגים שונים במהלך שנות העבודה שלה, והיא יכולה להמליץ על שיטת האיטום המומלצת עבור המצב הנוכחי בו הגג נתון. המטרה היא להצליח בהשקעה סבירה להשיג איטום מלא ובטוח.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »