איטום גגות רק אצל המומחים – מה צריך לדעת?

רוצים להזמין שירותי איטום גגות ומעדיפים לפנות למומחים? קיבלתם החלטה נכונה. עכשיו אתם רק צריכים להכיר את ההבדלים בין שיטות האיטום, לקבל המלצות מלקוחות מרוצים וכמובן לבצע השוואת מחירים יסודית. הנה המדריך שיעזור לכם

נזילות מהגג גורמות נזקים בלתי הפיכים לקירות, לתקרה ולציוד האישי. הן עלולות לפגוע בערך הנכס ולגרום נזקים גם למכשירי חשמל ורהיטים. הנזילות נוטות להחמיר במהירות ואפשר לזהות אותן באמצעות כתמי רטיבות, עובש ולעיתים אפילו פטריות.

יש צורך באיטום גגות יסודי כדי למנוע נזילות. את האיטום רצוי לבצע לפני החורף, אך ניתן להיעזר ביתרונות שלו גם בקיץ על מנת לשפר את הבידוד התרמי. איטום ברמה גבוהה מבוצע רק על ידי מומחים לתחום. תנו עדיפות לקבלני איטום מומחים ותוכלו להבטיח מקסימום תועלת במינימום הוצאה.flat-roof-349492_960_7201

כך תשוו בין קבלני איטום גגות

אחרי שתחליטו להזמין את שירותי האיטום מקבלנים מומחים תצטרכו לדאוג לנושאים הבאים:

א. שיטות איטום – עליכם לדעת שיש שיטות שונות לאטום את הגג. השיטות הנפוצות כוללות שימוש ביריעות ביטומניות, יריעות PVC וזיפות גגות. ההבדלים בין השיטות משפיעים על המחיר ועל היעילות. בחרו שיטה שמתאימה לגג שלכם ומתחשבת גם באמצעי האיטום הישנים.

ב. המלצות מלקוחות קודמים – המלצה אובייקטיבית תעזור לכם למצוא אנשי מקצוע שבאמת מתמחים בתחום האיטום. קבלני איטום כאלה יעשו הכל כדי שתהיו מרוצים ועל מנת לשמור על המוניטין החיובי שלהם. נסו לאסוף כמה שיותר המלצות מלקוחות קודמים וערבו חברים, קרובים ובני משפחה.

ג. השוואת מחירים – כל לקוח שמזמין שירותי איטום גגות אצל המומחים צריך גם לבצע השוואת מחירים. אל תסתפקו בניסיון של המומחה וודאו שהוא גובה מחיר הוגן על העבודה והחומרים. את השוואת המחירים תוכלו לערוך באמצעות אתרי האינטרנט שעוסקים בתחום, או על ידי יצירת קשר טלפוני עם הקבלן.

תחזוקה לאחר איטום גגות

מומחים ברמה גבוהה יסבירו לכם מה צריך לעשות כדי להמשיך לשמור על אטימות הגג גם אחרי ההתקנה. באופן עקרוני, מומלץ לנקות את הגג לעיתים קרובות ולמנוע הצטברות של לכלוך. שימו לב לחורים או סדקים בשכבת האיטום והתייעצו עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות. תוכלו גם לזהות בעיות איטום באמצעות רטיבות בקירות, בתקרה או בחיבור שבין הקיר והתקרה בחדרים.

כל כמה זמן מבצעים איטום?

איטום יעיל עם יריעות ביטומניות אמור להספיק לתקופה של 10-15 שנה. לעומת זאת, זיפות גגות יחזיק מעמד פחות זמן אבל הוא גם פחות יקר. את תדירות האיטום תצטרכו לבצע לפי מצב שכבת האיטום הקיימת ועל פי הנזקים שנגרמו לגג. קחו בחשבון שבדירות ישנות האיטום מלכתחילה לא עומד בתקן הנדרש, לעומת בתים חדשים שבהם אפשר לחסוך בהוצאות ולהסתפק בתחזוקה כללית של הגג בלבד.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם