חומרי איטום האיכותיים ביותר לגג

עבודה של איטום היא עבודה לא פשוטה. מדובר קודם כל בבחירה הכי נכונה של חומר איטום כאשר ישנם סוגים שונים של מבנים שלהם יש סוגים שונים של שימוש ועשויים מחומרים שונים, ולאחר הבחירה של חומר האיטום מבין שלל של חומרים קיימים, צריכים גם להבין את הדרך הכי נכונה עבור היישום של החומר הזה בשטח שבו רוצים ליצור את האיטום מפני רטיבות. זו הסיבה שבגינה קיימים קבלני איטום מקצועיים, וזו הסיבה שאנשים תמיד חוזרים אל פעולה של איטום כל שנה לאחר שזו של שנה שעברה נעשתה בצורה עצמאית שלא צלחה.

מבצעים עם קבלן איטום

מה כבר יש לדעת לגבי חומר של איטום? הרבה מאוד. יש חומרי איטום משחתיים, חומרי איטום צמנטיים, חומרי איטום בהזרקה, חומר איטום גבישי, מסטיקים לאיטום וחומרים אשר נועדו להגנה מפני רטיבות במשטחים של בטון. אל כל אלה יש להוסיף את כל ציוד העזר שאיתו מבצעים את העבודה עצמה של האיטום אם זה רולר, מברשת או איירלס ומקבלים עבודה שלמה רק עבור ההיכרות עם כל אחד מאלה בפעם הראשונה. אם רוצים לחסוך בעבודה לא טובה ובכסף אשר מבוזבז לחינם בכל פעם מחדש, עדיף תמיד לקרוא לאיש מקצוע ולא להתחיל לנסות לבצע פעולות שממש לא בקיאים בהן ומהן לא ממש רואים תוצאות טובות.

חומרי איטום

בוחרים את החומרים הכי טובים

הדבר הבא שאותו צריכים להבין הוא כי אין מה להתפשר כאשר רוצים לבצע עבודה טובה של איטום. מבנה שאין לו איטום בצורה הכי טובה שאפשר יהיה כזה שאליו יחלחלו מים ותגיע רטיבות, אם לו בעונה הזו אז בעונה שלאחר מכן. חומרי איטום יעילים הם כאלה אשר מסוגלים לספק את ההגנה הכי מלאה למשטח שבו הם מיושמים כאשר הפעולה של האיטום גם תהיה מספקת למספר של שנים ולא לעונה אחת בלבד.

אדרבא, חומרי איטום איכותיים במקרים רבים יציעו אפילו יתרונות נוספים עבור האזור שאיתו הם אוטמים מפני מים, כמו יכולת עמידה בפני מים עומדים ויכולת של סינון קרינת על סגול שהיא תמיד חיונית.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם