מתי מזמינים גרר ומתי אפשר להזמין רק מצבר

מצבר

רכב תקוע עלול להיות בעיה קשה ודווקא ברגעים קריטיים, ואז אנו יכולים להותיר אותו בחנייה במקרה הטוב או להזמין גרר במקרה הרע. הזמנת גרר עלולה לקחת מספר שעות ולהותיר אותנו ללא רכב מספר ימים. אירוע כזה משבש את סדר היום ועלול להוביל לתוצאות הרסניות כמו איחורים לפגישות חשבות, החמצת אירועים משפחתיים, ויתור על ימי עבודה וכמובן עלויות גבוהות ומחיר שאנו כספי עבור ביטול אירועים מתוכננים. כאשר הרכב לא מניע צריך למצוא פתרון אפקטיבי ומיידי ככל האפשר. אם אנחנו תקועים בחנייה בעיר ויכולים להשתמש בתחבורה ציבורית – עדיף להיעזר בה מאשר לחכות לטיפול ברכב. אם אנו חייבים אותו או תקועים בשולי הדרך – אפשר לבחור בהזמנת גרר או במתקין מצברים. האפשרות השנייה עדיפה במקרה הצורך, שכן היא כרוכה בהמתנה קצרה ובטיפול מיידי.

קראו גם: מצברים בנס ציונה.

הזמנת גרר מחייבת אותנו לפנות למוקד של חברת הביטוח ולהיעזר בשירותי רכב הגרירה, אשר עלול להגיע לאחר המתנה של מספר שעות במזג אוויר לא נעים, וכן להוביל את הרכב למוסך סגור, אשר יטפל בו רק למחרת או לאחר סוף השבוע. הזמנת גרר היא פתרון מקובל במקרה בו לא הצלחנו לפתור את הבעיה ולהניע את הרכב בכוחות עצמנו אבל יש עוד אפשרות, והיא הזמנת טכנאי מצברים.

הנעת הרכב תלויה במצבר תקין. המצבר מספק זרם למנוע ולכל האביזרים החשמליים ברכב, כולל רדיו מיזוג וכו'. מצבר מתרוקן במקרה ששכחנו אורות בסיום הנסיעה או במקרה שבו הרכב עמד ימים רבים ללא הנעה (תלוי בסוג הרכב ובמצב המנוע). אם אנו מזהים בוודאות שרק המצבר אינו תקין – ניתן להזמין מתקין מצברים אשר יגיע אלינו בתוך זמן קצר ככל האפשר (תלוי במרחק בין הרכב לחנות שלו), ישלוף את המצבר הקודם ויתקין מצבר חדש. כך נוכל להתניע מיד ולחזור לשגרת יומנו. לפני שאנו מזמינים מתקין מצברים, אנו חייבים להיות בטוחים שהתקלה היא אכן במצבר ולדעת מה רמת הזרם הנדרשת. מצבר חדש של 60 אמפר ברכב שדורש 80 אמפר ל יתאים ויגרור תקלות.

מידע נוסף תוכלו למצוא גם באתר של שחר כהן מצברים

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »