מתי מזמינים גרר ומתי אפשר להזמין רק מצבר

מצבר

רכב תקוע עלול להיות בעיה קשה ודווקא ברגעים קריטיים, ואז אנו יכולים להותיר אותו בחנייה במקרה הטוב או להזמין גרר במקרה הרע. הזמנת גרר עלולה לקחת מספר שעות ולהותיר אותנו ללא רכב מספר ימים. אירוע כזה משבש את סדר היום ועלול להוביל לתוצאות הרסניות כמו איחורים לפגישות חשבות, החמצת אירועים משפחתיים, ויתור על ימי עבודה וכמובן עלויות גבוהות ומחיר שאנו כספי עבור ביטול אירועים מתוכננים. כאשר הרכב לא מניע צריך למצוא פתרון אפקטיבי ומיידי ככל האפשר. אם אנחנו תקועים בחנייה בעיר ויכולים להשתמש בתחבורה ציבורית – עדיף להיעזר בה מאשר לחכות לטיפול ברכב. אם אנו חייבים אותו או תקועים בשולי הדרך – אפשר לבחור בהזמנת גרר או במתקין מצברים. האפשרות השנייה עדיפה במקרה הצורך, שכן היא כרוכה בהמתנה קצרה ובטיפול מיידי.

קראו גם: מצברים בנס ציונה.

הזמנת גרר מחייבת אותנו לפנות למוקד של חברת הביטוח ולהיעזר בשירותי רכב הגרירה, אשר עלול להגיע לאחר המתנה של מספר שעות במזג אוויר לא נעים, וכן להוביל את הרכב למוסך סגור, אשר יטפל בו רק למחרת או לאחר סוף השבוע. הזמנת גרר היא פתרון מקובל במקרה בו לא הצלחנו לפתור את הבעיה ולהניע את הרכב בכוחות עצמנו אבל יש עוד אפשרות, והיא הזמנת טכנאי מצברים.

הנעת הרכב תלויה במצבר תקין. המצבר מספק זרם למנוע ולכל האביזרים החשמליים ברכב, כולל רדיו מיזוג וכו'. מצבר מתרוקן במקרה ששכחנו אורות בסיום הנסיעה או במקרה שבו הרכב עמד ימים רבים ללא הנעה (תלוי בסוג הרכב ובמצב המנוע). אם אנו מזהים בוודאות שרק המצבר אינו תקין – ניתן להזמין מתקין מצברים אשר יגיע אלינו בתוך זמן קצר ככל האפשר (תלוי במרחק בין הרכב לחנות שלו), ישלוף את המצבר הקודם ויתקין מצבר חדש. כך נוכל להתניע מיד ולחזור לשגרת יומנו. לפני שאנו מזמינים מתקין מצברים, אנו חייבים להיות בטוחים שהתקלה היא אכן במצבר ולדעת מה רמת הזרם הנדרשת. מצבר חדש של 60 אמפר ברכב שדורש 80 אמפר ל יתאים ויגרור תקלות.

מידע נוסף תוכלו למצוא גם באתר של שחר כהן מצברים

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

צרכנות
daniel

סוגי ארונות הזזה

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגי ארונות הזזה (ראו באתר ולדי ארונות), אשר יכולים לסייע במציאת פתרונות אחסון נוחים ופונקציונליים. חשוב להבין כי לכל

קרא עוד »
חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »