תיקון גנרטורים – לתקן או לקנות חדש?

לא פעם, כשאנחנו מגלים שמכשיר חשמלי מסוים הפסיק לעבוד, אנחנו שואלים את עצמנו שאלה אחת, האם לקנות מכשיר חדש במקום או לתקן את המכשיר הישן. על פניו התשובה לשאלה הזאת היא די מובנת מאליה, אם זה מקולקל, אז קונים חדש, מה הטעם להזמין טכנאי או לקחת את המכשיר למעבדה, לשלם על תיקון אם גם ככה מדובר במכשיר ישן, כשאנחנו יכולים לקנות מכשיר חדש לגמרי.

ובכן, התשובה היא לא בדיוק חד משמעית ודווקא במקרים מסוים, יש היגיון רב יותר בתיקון מאשר ברכישת מכשיר חדש. למשל, אם יש לנו גנרטור שרכשנו באתר www.eitan-generators.co.il לבית או לעסק והוא התקלקל, לא בטוח שזה נכון לקנות חדש, עדיף לנו לבדוק את האופציה לתקן אותו, ויש לכך כמה סיבות.גנרטורים

לפני שנציג אותן חשוב לומר, במקרים רבים אנחנו לא יכולים לעבוד בלי גנרטור, בוודאי כשמדובר בבתי עסק שכל רגע בו המכונות לא עובדות, יכול לגרום נזק משמעותי מאוד לייצור, לא רק מבחינה כלכלית אלא גם לתהליך עצמו, ייתכן מאוד שכל החומרים ייהרסו ונידרש לזרוק הכל ולהתחיל מחדש. זה נכון גם במקרים פרטיים, במידה והגנרטור משמש אותנו לצרכים רפואיים למשל (אם אנחנו מחזיקים גנרטור בבית בשביל לאפשר תפקוד שוטף ורציף של מכשירים רפואיים שונים).

מדוע עדיף לתקן מאשר לקנות מכשיר חדש? יש לכך שתי סיבות עיקריות. הראשונה, מבחינת עלויות, רכישת גנרטור חדש יכול לגבות מאיתנו מחר גבוה יותר מאשר תיקון גנרטור מקולקל. במיוחד אם אנחנו לוקחים בחשבון, שגנרטור זה לא מתקן שמתקלקל כל יום והוא יכול להחזיק שנים ארוכות.

הסיבה השנייה היא, אם יש בעיה בגנרטור, יותר זמין ונגיש להזמין גורם שמתמחה בתיקון מאשר לרכוש גנרטור חדש. יש מקומות שמספקים שירות כזה במשך כל השבוע, לא משנה באיזו שעה. זה תלוי בסוג הגנרטור ובאופי השימוש בו.

לכן, ישתלם לנו הרבה יותר לתקן גנרטור מקולקל מאשר לקנות גנרטור חדש, למרות שעל פניו זה אולי מעורר תהיות, אך להבדיל ממכשירי חשמל אחרים, זה בהחלט המצב הנכון.

קראו גם:

סוגים שונים של גנרטורים

השכרת הגברה ותאורה

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

חברת הדברה
אנשי מקצוע
daniel

איך לבחור חברת הדברה לבית

כדי לבחור את חברה ההדברה הטובה ביותר באזור מגוריכם, ישנם כמה אפשרויות העומדות בפניכם. על כך ועוד, נביא במאמר זה ונספר לכם כיצד תוכלו לגרום

קרא עוד »