איך נשיג בדרך הקלה ביותר פתרון ישיבה לאירוע?

כיום בכל אירוע פרטי וקטן אשר כולל בו מוזמנים אנשי משפחה עבודה חברים וכו.. יש צורך להושיבם בצורה מסודרת.

לרוב האנשים אין בבית מספר גדול של שולחנות וכסאות לכן בדרך כלל יש שני אופציות.

קניית כסאות ושולחנות, לרכוש את הציוד הנדרש אך יש לזה חסרון . חסרון אחד זה העלות היקרה של הציוד שלרוב זהו רק לאירוע חד פעמי ובשאר הימים אין לנו צורך בכמות כה גדולה של כסאות ושולחנות וחסרון שני זהו המיקום של הציוד יש צורך למקם אותו בבית ולא לכולם יש מקום.

השכרת כסאות ושולחנות

אופציה שניה – השכרת כסאות ושולחנות.

ניתן להתקשר לחברת השכרה ולרכוש את מספר הכיסאות ומספר השולחנות שצריך לפי מספר המוזמנים לאירוע. ניתן גם להוסיף הובלה ובכך לחסוך את הזמן ואת ההטרדה של ללכת להביא לסחוב להרים לסדר וכו'…

כיום הציוד הכי פופלארי בהשכרת כסאות ושולחנות זה כסאות לבנים פלסטיק רגילים של כתר הם קלים לניקוי קלים להרמה וניתן לשים אותם אחד על השני בערימה ובכך לחסוך מקום בבית בזמן ההשכרה/ הקניה.

השולחנות המובילים בשוק להשכרה אלו השולחנות הלבנים הפשוטים אשר מתקפלים למזוודה קלה ונוחה לנשיאה אשר יכולה להיכנס גם ברכב רגיל ללא שום בעיה.

בשולחן כזה נכנסים כ6 אנשים וניתן גם להושיב את האנשים בכל קצה אחד של שולחן ובכך לחסוך עוד 2 מקומות ישיבה וכך כבר נכנסים בשולחן כ8 אנשים.

יש לשים לב שכאשר אנו עושים אירוע ורוצים לשכור כסאות ושולחנות יש לחשב את כמות המשתתפים באירוע ולפי כך לחלק למספר האנשים אשר נכנסים בשולחן ובכך להבין כמה שולחנות אנו צריכים על מנת שכולם ישבו בצורה מסודרת.

שימו לב כי תמיד עדיף לקחת כמות גדולה יותר מאשר פחות. לצורך העניין אם אנו חושבים שכמות המוזמנים גבולית ולא בטוחה עדיף לקחת עוד שולחן אחד או שניים ספייר ועוד כמה כסאות בודדים ספייר על מנת שיספיק לכולם כי תמיד עדיף שמישהו ישב לעומת כך שאולי יהיה חסר כיסא ומישהו יעמוד . יש לשים לב כי לפעמיים כיסא פלסטיק מוגבל במשקל.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם