שיפוצים בגובה

מי יכול לעבוד בגובה?

הבנייה הרווייה מולידה אתגרים רבים. אז נכון שכולנו מעוניינים שיהיו כמה שיותר יחידות מגורים ואפשרות לכל המעוניין למצוא לעצמו קורת גג. אך אנחנו לא יכולים להתעלם מהעובדה כי המבנים הגבוהים בהחלט מציבים אותנו בפני אתגרים לא פשוטים.

ביצוע העבודות השונות הנצרכות בגובה דורשות היערכות מיוחדת. אי אפשר לעלות על סולם ולבצע תיקונים או שיפוצים שונים הנדרשים בצד החיצוני של המבנה.

זה גם יהיה מסוכן מידי וזה גם לא כל כך ישים ולא ממש מעשי. אז איך אפשר להתמודד עם העבודות בגובה?

סנפלינג – כך מבצעים עבודות בגובה

כיום נכנס לשימוש ציוד הסנפלינג והוא משמש אותנו לצורך ביצוע העובדות בגובה. בעזרת ציוד הסנפלינג ניתן להעפיל או נכון יותר לגלוש אל הנקודה הרצויה במבנה ושם לבצע את העבודות הנצרכות.

הצוות של חברת השיפוצים המציעה גם את  השירות של עבודות באמצעות סנפלינג, תשלח את הצוות המיוחד המתמחה בייחוד בעבודות מן הסוג הזה, הוא יביא אתו את הציוד של הסנפלינג וימקם אותו על גג המבנה.

משם יגלוש העובד אל הנקודה הרצויה לא לפני שיקשרו אותו היטב כפי שאכן נדרש בתוך ציוד הסנפלינג. הוא יורד תוך שמירה מלאה על ביטחונו ושלומו יחד עם כל מה שנצרך מבחינה מקצועית לצורך ביצוע עבודת שיפוץ מבנים. כך, תוך שהייה בין שמיים וארץ הוא יבצע את העבודות הנדרשות.

 

מי יכול לעבוד בגובה?

האם כל שיפוצניק מסוגל לבצע את העבודות בגובה? האם כל אחד יכול לעשות שימוש בציוד הסנפלינג ולרדת למטה אל הנקודה הרצויה?

כאן חשוב לדעת כי העבודות בגובה הן לא רק ביצוע שיפוצים במובן הרגיל שלהם. נדרשת יכולת עבודה שלא לומר – הישרדות – בתנאים הקשים בין שמיים וארץ, כאשר העובד נתון בתוך ציוד הסנפלינג.

הוא לא יוכל לבצע את המלאכות המוטלות עליו אם הוא לא ידע איך לעשות זאת בתנאים הבלתי שגרתיים הללו של שהייה בגובה. 

רק אדם שאוהב אקשן, נהנה מריגושים כאלה המסוגל גם לבצע עבודות שיפוץ בצורה מקצועית ומיומנת, הוא האיש אשר יוכל למלא את התפקידים הללו ולבצע את עבודות האיטום בצורה נכונה ומושלמת.

להתעניינות והזמנת עבודות גובה:

שמיים עבודות בגובה

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »