למה להחליף את כל האמבטיה אם פשוט אפשר לעשות חידוש אמבטיות?

אחד מן האזורים שאותם מעבירים שיפוץ כולל בצורה תכופה הוא האזור של האמבטיה, כשאר התהליך הזה די נפוץ עבור אנשים אשר נכנסים אל דירה יד שנייה, שבה הבלאי כבר גדול וישנו צורך ליצור סביבה סטרילית בצורה הכי נקייה שאפשר.

במקרים אחרים מדובר באמבטיה שכבר חלף עשור מאז שמישהו בכלל חידש אותה, והגיע השלב הזה שבו צריכים להתאים את החלל הזה אל רוח הזמן וליצור מראה שהוא גם יותר חדש וגם בעל סגנון שמחובר אל יתר חלקי הבית אשר חודשו כבר לאורכן של שנים בהן כל המראה הכללי השתנה. כאן עולה לה ההתבלטות האם לבצע שיפוץ מעמיק עבור חדר האמבטיה עם מלך האמבטיות, או לנסות להגיע אל תוצאה טובה עם סוג אחר של פעולה.חידוש אמבטיות

העלות הגבוהה של שיפוץ אמבטיה

לעשות שיפוץ של חדר אמבטיה יכול להיות משהו אשר מגיע אל עשרות אלפי שקלים, תלוי בגודל שלה וברמה של הפריטים שאותם רוצים להתקין באזור הכולל של חדר האמבטיה, לצד תיקונים שעולים יותר כמו הזזה של נקודת מים מהמיקום שהיה קיים במקור שם.

לא כל אדם יכול לעמוד בעלות כזו גבוהה, ומחפש אחר פתרון אלטרנטיבי אשר יביא אל גימור יפה שאיתו יכולים להשתמש בחדר האמבטיה בצורה נוחה ועם מקסימום של חזות נאה לעין. עבור אנשים כאלה ישנה האופציה של חידוש האמבטיה הקיימת, דבר שגם עולה פחות וגם מצריך הרבה פחות התעסקות מבחינת בזבוז של זמן.

הכדאיות חידוש של פריט קיים

כאמור, ההוצאה הכספית עבור ביצוע של שיפוץ והחלפה עבור חדר האמבטיה היא אקט מאוד ארוך אשר מצריך בחירה של קרמיקה חדשה, הסרה של קרמיקה ישנה, הוצאה של האמבטיה הישנה, בחירה של אמבטיה חדשה וכך עוד ועוד פעולות אשר גוררות שינוי מוחלט של חדר האמבטיה עד לסיום של כל השיפוץ בעלות גבוהה.

חידוש של אמבטיות לא לוקח יותר מכמה שעות כאשר הזמן של הייבוש עצמו נמשך למשך של כיומיים בלבד. באופן הזה יכולים לחזור ולהשתמש בחדר האמבטיה כבר באותו היום ולהשתמש באמבטיה מחודשת עצמה לאחר כ-48 שעות לכל היותר. כמובן שישנה גם האופציה של הלבשה חדשה, במידה וזו הדרך העדיפה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם