הסכם ממון מהימן

במידה ותהיו מעוניינים להתחתן עם בת הזוג אך בו בזמן לא לסכן את הנכסים שעבדתם להשיגם במשך כל חייכם, הסכם ממון יוכל לסייע לכם רבות. מדובר בהסכם אשר נערך בין בני הזוג ומטרתן להגיע לכדי הבנות בדבר חלוקת הנכסים השונים בעת פרידה או גירושין.

חשוב לבצע את הסכם הממון בעזרת עורך דין מהימן בלבד, היות ואחרת אתם צפויים לשלם על כך ביוקר. רבים מהעוסקים בתחום מכינים הסכמים אשר אינם מכסים את כל הדברים באופן מספק, כך שלאחר זמן מה מתגלות פרצות מסוימות שמאפשרות לאחד מן הצדדים לנצל אותן.

על מנת שתוכלו להבין יותר על חשיבות הסכם ממון, במאמר הבא ידובר על הנושא לעומקו ולרוחבו, כך שלאחר קריאתו הכל יהיה ברור לחלוטין.

עורך דין מוכר לשם יצירת הסכם ממון

Retro image of lawyer signing important legal document on black desk. Over black background.
Retro image of lawyer signing important legal document on black desk. Over black background.

הדבר החשוב ביותר מבחינתכם הוא להיעזר בעורך דין בעל שם בלבד לשם יצירת הסכם הממון. הסיבה לכך היא עצם זה שעורך דין מיומן ומוכר הינו אחד אשר ניתן לסמוך עליו בעינים עצומות. במיוחד כאשר מדובר על נושא חשוב כדוגמת זה, כדאי לבחור בטוב ביותר. ככה תוכלו לישון בראש שקט ובידיעה כי אתם צפויים ליהנות ממערכת נישואים נוחה ונעימה עם הבת הזוג, וללא הפתעות מיותרות.

הרי אף אדם בר דעת אינו מעוניין לסכן את כל הונו. כאשר מדובר על ההסכם הקריטי הזה, הסכם אשר נכתב לא כשורה עלול לסכן את ממונכם באופן רציני למדי, כאמור. לפיכך, יש להקדיש למלאכה ממרבית זמנכם, כך שתוכלו ליהנות מהסכם אשר יחזיק מעמד באופן איתן ולא יסבך אתכם בעתיד.

מחיר הסכם ממון

במקרים רבים מחיר ההסכם עלול להיות גבוה באופן יחסי, כאשר ניתן לומר כי ההסכם הינו רחב מבחינת היקפו בדרך כלל. לפיכך, במידה ותהיו מעוניינים להגן על הנכסים שלכם, דעו כי יש לכך מחיר מסוים. המחיר בהחלט שווה את עצמו וההצדקה שלו באה לידי ביטוי באופן ברור לחלוטין, כך שאין לכם מה להסס בעניין יצירת ההסכם והפנייה לעורך הדין הרלוונטי.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם