ממסרי ריליי – למה הם משמשים ?

מהו ממסר?

ממסר הוא רק מתג המופעל באופן חשמלי שבמובנים רבים הוא דומה למתג תאורה בביתכם אך עם כמה הבדלים חשובים. מכיוון שזהו בבסיסו, פשוט סוויץ ', אתה יכול להשתמש בממסר לכל דבר שתרצה לכבות אותו.

למה משתמשים בו?

מכיוון שמסרים הם מתגים המופעלים באופן חשמלי אתה יכול להשתמש בהם להרבה דברים, אך אחד הדברים שהופכים אותם לשונים הוא שתלויים בתכנון שלהם, המתח הדרוש לזריקת המתג אינו חייב להיות זהה למתח המתחלף. לדוגמה, אם אתם האורות במעבדה הם אורות 220 וולט, אתם עדיין יכולים להחליף אותם עם 120 וולט או אפילו 12 וולט. תלוי במפרטי הממסר המשמעות היא שתוכלו להשתמש במתח נמוך יחסית, בפלט חשמל נמוך יותר מהמחשב כדי לשלוט על בנק אורות גדול, או על מנוע גדול, או על כל דבר אחר, קראו עוד בנושא באתר http://www.tapuz.net.

ממסרים יכולים לעשות כל מיני דברים אחרים.

לחלקם טיימרים מובנים אליהם כך שכאשר הם מופעלים (או כבויים) הם "מחכים" למשך זמן מוגדר לפני המעבר. לאחרים יש מעין מעגלי לוגיקה בסיסיים הכלולים בתכנון שלהם כך ששני מעגלים או יותר חייבים להיות פעילים בו זמנית או "דולקים" לפני שהם עוברים, כלומר שאתה ובעצם משתמש בממסר כדי לומר "אם זה וזה, ואז מתג "זה סוג הדברים שלעיתים מובנים בציוד בטיחות כדי שהמעלית לא תתחיל עד שהדלת תהיה סגורה .

אלה רק כמה דוגמאות. אם תקדישו אפילו מעט זמן להסתכל בקטלוג (על נייר או באינטרנט) תוכלו לגלות במהירות שיש יותר סוגים של ממסרים ממה שאי פעם דמיינתם והם יכולים לעשות דברים שבטח מעולם לא חשבתם עליהם. הם יכולים ולעשות הרבה מאוד דברים. כל כך הרבה למעשה שאתה מוקף בהם כל יום. הם נמצאים ביישומי תאורה, ויישומי בטיחות כמו מעליות ורמזורים, ממסרים קטנים מפעילים את מגבי השמשה הקדמית במכוניתך, ובאמת גדולים מהם מביאים את החשמל מתחנת הכוח לביתך.

רוצים להתייעץ בנושא הממסרים המתאימים לכם בדיוק ובאופן אישי?

אם אתם צריכים עזרה בבחירה והתאמת אישית של ממסרי RELAY  ריליי אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לייעץ ולהתאים לכם ממסרים לרכב.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

יועץ פיתוח
אנשי מקצוע
daniel

יועץ פיתוח

כל בניה, אם לא נתכנן אותה בדיוק כמו הנהלים הקפדניים, בהתאם לחוקים ונתינת התייחסות לכל הפרטים הגדולים והקטנים, הרי שהיא עלולה להסתיים באסון. מאמר זה

קרא עוד »