חיפוש וגיוס עובדים בשנת 2019 מאיפה כדאי להתחיל?

חיפוש וגיוס עובדים

שוק העבודה בישראל הוא קטן באופן יחסי וזאת עקב העובדה כי בשנת 2019 נכון ליום העצמאות יש רק תשעה מיליון איש בישראל וזאת לעומת מאות מיליונים בארצות הברית ובאירופה ומיליארדים בהודו וסין. על כן אפשר לראות כי קשה מאוד למצוא עובדים מוכשרים ויעיד על כך אחוז האבטלה הנמוך אשר הינו בין הנמוכים ביותר בעולם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי להשקיע משאבים רבים בנושא של חיפוש וגיוס עובדים בחינם בשנת 2019 וזאת בכדי למצוא את העובדים הטובים ביותר. עליכם להבין כי ככל שתשקיעו יותר בחיפוש כך יגיעו אליכם יותר עובדים וזהו יתרון עצום שאי אפשר להכחישו. אם אתם רוצים לחפש עובדים אתם צריכים להבין כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לצאת מן השבולונה הרגילה ועל כך בפסקה הבאה.

מדוע אתר דרושים הוא שיטת החיפוש הטובה ביותר?

יש כיום הסכמה גורפת לכך כי כל חיפוש עובדים צריך להיעשות בכמה מישורים כמו למשל פרסום באתר החברה שלנו, פניה אל עובדינו שיביאו את חבריהם, פניה אל חברות השמה, פרסום גרילה ועוד. אך יש גם הסכמה כי לעולם אסור לחפש עובדים מבלי לפרסם מודעה באתר דרושים. עליכם להבין כי כיום אין עובד אשר מחפש עבודה ולא מסתכל דבר ראשון בבוקר על המודעות באתרי הדרושים השונים. לכן תמיד אבל תמיד כדאי לפרסם מודעה באתר דרושים ורוב המומחים יגיד לכם כי פרסום מודעה באתר דרושים זה הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כאשר אתם מחפשים אחר עובדים חדשים ובטח אם אתם רוצים להעסיק את העובדים המוכשרים והטובים ביותר שיש.

מדוע אני צריך לשים לב טוב טוב באיזה אתר אני מפרסם את המודעה שלי?

כמובן שאם אתם מחליטים לפרסם מודעה באתר דרושים אתם חייבים להבטיח כי האתר הזה יהיה עם מוניטין טוב כמו אולג'ובס. אם האתר ייחשב לאתר ברמה נמוכה אזי עצם פרסום המודעה בו יפגע במוניטין של החברה שלכם ולכן התדמית של האתר היא חשובה ביותר ועליכם לחשוב עליה לפני שאתם מחליטים איפה לפרסם את המודעה.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הובלות קטנות בגבעתיים
אנשי מקצוע

הובלות קטנות בגבעתיים

גרים בגבעתיים ורוצים לעבור בתוך העיר או מחוצה לה? במאמר זה, ננסה להבין כמה דברים חשובים על מציאת הובלה מתאימה וכיצד תוכלו למצוא את המוביל

קרא עוד »