ד"ר רמי שקלים מומחה בתורת המזל

יש אנשים אשר אומרים כי היהודים הם מעל למזל. כאלה אשר אומרים כי לאנשים רבים יש יותר מזל משכל ואחרים אשר לא מאמינים במושג הזה מזל, בכלל. זה לא משנה איך תקראו לזה ואם תנסו לבטל את העניין. מאחורי כל דבר יש ערך, וכאשר בוחנים את המעשים ואת האדם בצורה פרטנית, יכולים להגיע לכדי מידע שיכול לשנות את החיים בצורה משמעותית לגמרי.

גם אם אתם לא מאמינים בנומרולוגיה, כדאי שתבינו כי לכל מספר יש משמעות, ולכל אדם יש את המספר הזה שנחשב בעורו מספר של מזל. לא ממש מבינים במה מדובר? כדאי שתשאלו מומחה לתחום תורת המזל – ד"ר רמי שקלים.

איך מכוונים את החיים להצלחה

כל אדם רוצה להצליח, ומעטים הם האנשים אשר רק מביטים מן הצד ומעדיפים לחיות בצורה אחרת מאלה שנראה כי שיחק להם המזל. אבל, כל אדם יכול לחיות חיים הרבה יותר מוצלחים, כי זה הרבה מאוד עניין של כיוון החיים אל עבר הגשמת החלום, ובחינה של האופן שבו חיים עד כה שאולי בכלל לא מעודד את היות המזל בסביבה.

רמי שקלים

לפי הנומרולוגיה www.ramis-numerology.com, יש לכל אדם מספר של מזל, וכדי לדעת מה המספר הזה לא צריכים לעסוק יותר מידי בניחושים, אלא לגשת אל אדם אשר מומחה בתורת זו, ומלו לפרוס את כל המידע שקיים לגביו מבחינת תאריך הלידה, השם הפרטי ושם המשפחה. ההרכב של כל אלה יכול לדבר בלי מילים, וליצור מפה שתסייע להציב את האדם בחייו מחדש.

הקשר אל עולם המספרים

ד"ר רמי שקלים הוא אדם אשר קיים בעולם של המספרים כבר בתחילת דרכו המקצועית בתור מורה למתמטיקה, והקשר שלו אל עולם המספרים כבר היה טמון באדמה כמו שורש מאוד חזק. התפתחות הדרך המקצועית אל עבר משהו שמסב עניין וגם גורם להצלחה היא מתוך למידה עצמית וכיוון של מסלול החיים אל מה שעושה הצלחה.

לפי הנומרולוגיה יש שלוש קטגוריות שנבחנות, תאריך הלידה, יום הלידה והשם של האדם. כאשר מומחה מגיע אל רמה מאוד גבוהה, זה רק מעיד על היכולת שקיימת, ועל האפשרות ללמוד כי אכן יש מאחורי המספרים הללו הרבה מעבר לגלוי, עם דרך נסתרת שמובילה אל המזל של כל אחד ואחת.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »