בחירת חומרי איטום איכותיים – השיקולים!

חומרי איטום הם כאלה שנועדו לשלל משימות החל מאיטום של בניינים ובתים פרטיים, עד לאיטום של מרצפות ושלל משטחים ואלמנטים הדורשים את הפעולה.

בכל הנוגע לפעולה של איטום, כמו למשל איטום גגות – חשוב לדעת כי מבצעים אותה כדי לשמר מבנים ואלמנטים שונים, כמו גם להגן עליהם מפני חום, קור, לחות,  לכלוך, תהודה ופגעי מזג האוויר.

אם אתם קבלנים, משפצים או אפילו אנשים פרטיים אשר מחפשים חומרי איטום טובים: חשוב לדעת כיצד בוחרים את החומר הנכון.

חומרי איטום איכותיים

אז כיצד עושים זאת? הנה 6 פרמטרים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

סוגי איטום – כאשר אתם בוחרים את איטום חשוב לדעת כי ישנם כמה חומרים נפוצים במיוחד בניהם: זפת חמה לאיטום הגג, יריעות ביטומניות, יריעות PV, וישנם גם חומרים המבוססים על בסיס אקרילי ועל בסיס פוליאוריתן.

מטרה – חשוב לדעת מהי המטרה שלשמה אתם זקוקים לחומרים, כמו למשל שחומרי איטום העשויים זפת מתאימים לגגות, חומרים איטום על בסיס צמנט (משמע: בטון) מתאימים לאיטום מבנים וקירות, כמו גם שכאלה על בסיס קריסטלים מתאימים לשימוש בין מרצפות.

איכות – בשלב הבא חשוב לבחור את חומרי האיטום לפי איכותם. כיום אפשר לבחור בין שלל חומרים אותן מציעות חברות חנויות ורשתות, אך יש עדיין לבצע סקר אודות האיכות של כל חומר ולהבין מהו החומר הטוב ביותר שיחזיק מעמד לשנים ארוכות.

חברה מקצועית – שימו לב כי בבחירה ובכל תהליך האיטום ובחירת החומרים כי אתם נעזרים בשירותיה של חברה מקצועית שיכולה לספק לכם גם ייעוץ, גם הכוונה לבחירת האלמנטים הנכונים והתאמה כמו גם שלל שירותים במידת הצורך.

חברה מקצועית היא כזאת שמפרטת אודות כל חומר ודרך השימוש בו כמו שהיא גם מספקת את כל המידע המקצועי שיסייע לכם לבחור את חומרי האיטום, כמו גם שיש לבצע את השיקולים הכספיים בבחירת כל מוצר. עשו את כל אלה ותוכלו לבצע צעד נכון בתהליכי בנייה ושיפוצים.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »