איך לבחור אבקת חלבון? מאילו אבקות להימנע?

בזמן שאנחנו רוצים להתאמן בבית או בחדר הכושר: אנחנו רוצים בין היתר לבנות שרירים ומציבים לנו מטרות כמו שמירה על הגוף בצורה טובה, הורדה המשל ובניית מסת שריר בעיקר באמצעות צריכת חלבונים. מי שיצרוך חלבונים על מנת לחזק את הגוף להכניס בו אנרגיה ולבנות מסת שריר – יוכל לצרוך אבקות חלבון מסוגים שונים תוך בחירה במוצר הטוב והמתאים ביותר. אבל כיצד בוחרים אבקת חלבון? ומאיזה מוצרים כדאי להימנע? כול התשובות בהמשך. 

כאשר אתם בוחרים אבקת חלבון לחיזוק הגוף ובניית שרירים – בעיקר בעת אימון גופני או בימים בהם נדרשות פעולות שונות כדי לשמור על הבריאות- חשוב לבחור אבקה שמתאימה לכם ולאורח החיים שלכם. לדוגמא: מי שבחר באורח חיים טבעוני כדי שירכוש אבקת חלבון טבעונית או צמחונית במידה והוא צמחוני. מי ששומר כשרות יוכל למצוא אבקות חלבון כשרות בעוד שכיום יש מגוון רחב של אבקות חלבון מסוגים שונים ומתוצרת מגוונת. 

מה חייב להיות באבקת חלבון

אבקות כאלה חייבות להכיל מי  גבינה באחוז גדול לפחות של 30 אחוזים! עבור טבעוניים המוצר יכול להכיל סויה או קטניות שמהן יוצרים את האבקה. שימו לב כי המוצר משלב איזולט באחוז גבוה והוא מעולה עבור הצרכים שלכם, החל מהצורך להתאמן עם אנרגיה חזקה ובד בבד לבנות שרירים, עד לצורך להעלות במשקל ולשמור על גוף בריא ממחלות. 
מוזמנים לקרוא פרטים נוספים על אבקת חלבון באתר ALLIN!

מאיזה אבקות יש להימנע?

כאשר אתם בוחרים את המוצרים השונים שימו לב כי אתם בוחרים מוצר איכותי שעומד בכול תווי התקן של משרד הבריאות. בדקו את התוצאות של האבקה וודאו שהיא איכותית. חשוב לבחור טעם ומרקם טובים ולשים לב כי אין באבקה חומרים אסורים. בכך תמצאו אבקת חלבון מעולה שתתרום לבניית שרירים להעצמת האימון וקבלת אנרגיה.
מידע נוסף מחכה לכם כאן!

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »