קורס בקרים מתוכנתים

קורס בקרים מתוכנתים

שוק העבודה רווי הזדמנויות מדהימות לאנשים שרוצים ללמוד מקצוע חדש, בין אם הם אחרי צבא ובין אם זו קריירה שנייה או שלישית. קורס בקרים מתוכנתים מציע לימודי תכנות בקרים, והוא מציע קריירה בתחום יוקרתי, מתקדם ומהווה כרטיס כניסה לעולם ההייטק. הלימודים עצמם אינם מסובכים במיוחד וגם לא ארוכים, בניגוד ללימודי הייטק קלאסיים כמו תכנות.

 

מה הוא בקר אלקטרוני?

בקר הוא למעשה מכשיר אלקטרוני, שתוכנת לאסוף ולנתר מידע, לשלוט בו ולבצע בו תהליכים של בקרה. בהתאם למידע שנאסף בו, הוא מסוגל לפקח אחרי תהליכים בזמן אמת, לשלוח התרעה אם הוא מזהה חריגה מהנורמות שהוטמעו בו, לתזמן מהלכים ועוד. כל הפעולות האלה פעם נעשו על ידי אנשים, כך שהבקר חוסך הרבה מאד כסף וזמן.

 

באיזה ענפים יש צורך בבקר אלקטרוני?

כל תעשייה זקוקה לבקרים שישלטו על הטמפרטורה, על החשמל, על חיישנים, תדרים ועוד. בעבר, אלה היו משרות שבוצעו במשמרות – כיום מכשיר אחד מייצר את כל הפיקוח והבקרה שהמערכת צריכה – ועושה זאת בדייקנות של מחשב.

 

למי מתאים ללמוד קורס בקרים מתוכנתים PLC?

קורס בקרים מתוכנתים מתאים לכל מי שיש לו רקע טכני מסוים או שמגיע מרקע של תכנות. אין פה צורך ברקע עמוק ועשיר, או בשנים ארוכות של ניסיון: הקורס עצמו מעניק את כל הכלים לבקר המתוכנת, ומאפשר לו ידע וניסיון בכדי שיוכל מיד בסיום הקורס להתקבל לעבודה בתחום ולהתחיל לעבוד.

בקרים מתוכנתים – מקצוע עם עתיד

שוק העבודה הולך ומשתכלל, נהיה אלקטרוני וחדשני יותר ודורש אנשי מקצוע מיומנים. מפעיל בקר מתוכנת מבטיח לעצמו שתמיד תהיה לו עבודה, מאחר והבקר חוסך הרבה מאד כסף וכוח אדם, שזה הכיוון אליו צועד העולם. גם ריבוי הענפים בהם יש צורך בבקר מתוכנת יוצר מגוון גדול וקוסם של מקומות עבודה. למפעיל הבקר יש אפשרות למצוא מקום עבודה הקרוב אליו לבית, לעבוד בשעות הנוחות לו, וגם בתחום שמוצא חן בעיניו. גם המשכורת הממוצעת של מפעיל בקר מתוכנת היא מכובדת – זהו מקצוע יוקרתי ומכובד שמשיק לתחומי הייטק, ומקבל התייחסות בהתאם.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

בטיחות בעבודה
אנשי מקצוע

איפה לרכוש בגדי עבודה

כשאנחנו רוצים לרכוש בגדים, בין אם מדובר בבגדי ערב או בגדים רגילים ליום-יום, אין לנו שוב בעיה למצוא מגוון רחב של מקומות, חנויות ואתרי אינטרנט,

קרא עוד »