איך להיות בטוחים שהמורה הפרטי שמצאתם אונליין הוא באמת מקצועי

החלטת להיעזר במורה פרטי כדי לשפר את ההישגים במקצוע מסוים? להבין טוב יותר את החומר הנלמד ולהגדיל את הסיכויים לקבל ציון גבוה בבגרות? קודם כל, בשעה טובה! אך לפני שאתם רצים לשלם לא מעט כסף למורה הראשון שראיתם באינטרנט, כדאי להבין מהם הקריטריונים החשובים ביותר (קראו בהרחבה באתר לימודנעים), אשר יכולים להעיד על רמת המקצועיות של המורה. יש להבין שהיום כל סטודנט וכל בוגר תואר ראשון, יכול להחשיב את עצמו בתור מורה מומחה למקצוע מסוים. אך חשוב להבין שמעבר לידיעת חומר הלימוד, יש צורך לתת את הדעת גם לאופי של הבן אדם, רמת הכימיה שלו עם התלמיד והיכולת שלו להעביר את חומר הלימוד בצורה ברורה ומהימנה.

> קראו עוד מידע חשוב בלינק http://www.bhol.co.il/news/983980

טיפים למציאת מורה פרטי מקצועי

קודם כל, חשוב לזכור כי מורה פרטי איכותי, יוכל לעזור לילד לא רק במקצוע מסוים רגע לפני בחינת הבגרות, אלא הוא יוכל לקדם ולסייע לו גם במקצועות נוספים שבהם הוא מתקשה. כדאי לזכור כי תהליך למידה איכותי הינו תהליך שלוקח זמן, לכן כדאי לקחת מורה פרטי כבר בתחילת הדרך, ולא לחכות לרגע האחרון שבו יהיה צורך לדחוס המון חומר בזמן קצר. עדיף לבחור במורה פרטי שיוכל לסייע לילד במספר מקצועות בהם הוא מתקשה, או סביר להניח שיתחיל להתקשות בעתיד הקרוב. למשל, מורה פרטי שמלמד את הילד מתמטיקה, אך מסייע לו גם בפיסיקה ובגאומטריה, יהיה פתרון טוב יותר, מאשר שלושה מורים פרטיים שונים.

חשוב לבחור מורה מקצועי, בעל רמות ידע גבוהות וניסיון רב שנים בתחום ההוראה. רק מי שיש לו את הידע הדרוש בצורה העמוקה והיסודית ביותר, יוכל להעביר אותה הלאה בצורה ברורה ופשוטה להבנה. מעבר לכך, יש לשים לב ליכולות הלימוד של המורה, היות וידיעת החומר אינה מעידה על היכולת להעביר אותו הלאה. כדאי לבדוק עם המורה כמה ניסיון יש לו במתן שיעורים פרטיים אונליין ומומלץ לבחון את היכולת שלו בסיטואציה של שיעור פרטי אחד על אחד. נקודה חשובה לא פחות, היא להתאים את המורה המושלם לאופי ולגישה של הילד, היות ולכל מורה יש את הגישה שלו, וחשוב שהיא תתאים לילד.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »