סטודיו לצילומים אומנותיים של גבית ינאי

בימים עברו לא כל אחד יכול היה להופיע על גבי תמונה. המצלמות היו אביזר נדיר ורק עשירים היו מתועדים בתמונות. במהלך השנים התפתח עולם הצילום וכיום ניתן להפיק תמונות על ידי המכשיר הסלולרי שלכם. היות והצילום הפך לנחלת הכלל, הצילום המקצועי קצת נשכח מאחורה. מאידך ישנם אמנים צילום אשר יודעים כיצד לתפוס את הזוויות הטובות ביותר, מכירים מגבלות הציוד ומנוסים במגוון שיטות להפקת התמונות הטובות ביותר.

נכנסים לסטודיו

צילום אמנותי הוא דרך חיים שבמהלכה לומד האמן דברים חדשים בכל יום שחולף. התמונה היא הדרך המושלמת על מנת לנצור זיכרון בצורתו הברורה ביותר. אם מדובר על אירוע כל שהוא בחיים, היריון, ילד שנולד או טיול ארוך. התמונות נשארות אתנו שנים רבות לאחר שהאירוע הסתיים.

ככל שמדובר על צילומי היריון יש לציין שלעיתים הם הזדמנות חד פעמית לראות את עצמך בראי אחר. דווקא תקופת ההיריון שנשים רבות חוות במהלכה קשיים שונים, שגורמת לרבות להסתיר את גופן, דווקא היא זמן מצוין לשנות את הגישה ולהיחשף אל מול עדשת המצלמה.

ביחד או לבד?

ניתן כמובן להפיק תמונות בפורומים שונים, עם או ללא בן/בת הזוג וגם בחיק הטבע לאמיצות. אם חשקתן בהפקת אלבום צילומים אמנותי, כדאי לפנות לגבית ינאי שהיא צלמת היריון מקצועית, מיומנת ומוכרת בתחום.

סטודיו לצילומים אומנותיים

ישנם כמה פרמטרים שכדאי לבדוק על מנת למצוא את הצלם המתאים לכם:

  • ראשית ניתן להיפגש עם מספר צלמים ולראות את העבודות הקודמות שלהם. כך תוכלו להבין מהו הסגנון של אותו צלם ולהחליט אם הוא מתאים לכם.
  • כדאי לבדוק אם יש לכם כימיה עם האומן. במקרה של צילומים אישיים ופרטיים זוהי תכונה חשובה מאוד שלא כדאי לוותר עליה.
  • צילומי הריון כדאי לעשות כשכבר רואים סימנים של הריון. אך כל אחת תבחר כמובן את הזמן שמתאים לה.

כמה תמונות כדאי לצלם

במהלך סשן של צילומים מצולמות בדרך כלל עשרות תמונות אשקר מתוכן נבחרות הטובות ביותר. לאחר סיום הצילומים יבחרו אלו שמשקפים בצורה הנכונה והאמתית ביותר את המצולמת. את הצילומים ניתן לשמור על גבי דיסק או להפיק מהם תמונות של ממש.

 

 

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest
אריאל יוספי

אריאל יוספי

כלכליסט במקצועו, חובב ספרות ישראלית ועוזר לאנשים לנהל את כספם בצורה טובה יותר.

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

ציפוי שיניים
אנשי מקצוע

ציפוי שיניים

אידיאל היופי מתקשר למראה החיצוני המטופח של כל גבר ואישה, ולכן ניתן לומר כי הצורך להיראות יפים ומושכים יותר קיים לא רק במראה הגוף אלא

קרא עוד »
שירותי גרר
אנשי מקצוע

שירותי גרר בחולון

זקוקים לשירות גרירת רכבים בחולון? כשאתם תקועים יש לכם על מי לסמוך כי בעצם אף אחד לא צופה את זה ואף אחד לא רוצה להיות

קרא עוד »