בית דפוס

הצורך בהעברת מסרים מודפסים נדרש גם בעידן הדיגיטאלי המודרני וסביר להניח שלא ייעלם לעולם. הזמנה מעוצבת לחתונה שנשלחת במעטפה יפה מעבירה מסר אחר ושונה מאשר הזמנה במייל. תמונה על קאפה תרגש יותר כשהיא תלויה על הקיר מאשר תיראה על צג המחשב. כרטיס ביקור שנשלף ברגע המתאים בפגישה עסקית יעשה את הרושם הנדרש, וכן הלאה. כל  הפריטים הללו, ואחרים נוספים, מיוצרים ומודפסים בבית דפוס מקצועי. הדפסה איכותית עם עיצוב מרשים תעשה את ההבדל בין מוצר מושך את העין לאחר סתמי.

תשתית מקצועית

בית דפוס מודרני מחזיק ברשותו תשתית מקצועית ואיכותית שכוללת מכונות דפוס דיגיטאליות ואחרות, וכן, צוות עובדים מנוסה ומוכשר. כל תהליך ההדפסה נעשה במהירות וכמעט ללא מגע יד אדם. תחילתו בעיצוב מתאים שנעשה על ידי גרפיקאים מנוסים של בית הדפוס. הם יעבדו בשיתוף פעולה עם מזמין המוצר ויעצבו אותו בהתאם לצורך, לכישרונם וניסיונם ועל פי טעם המזמינים. התקשורת בעידן הדיגיטאלי מהירה ונוחה וכל אחד יכול לשלוח תמונות, סקיצות, מלל כתוב ועוד ממכשירי הטלפון החכמים, מהמצלמות, מהמחשבים והטאבלטים.

הדפסה וגימור

בשלב הבא יועבר החומר להדפסה שמתבצעת על פי העיצוב אשר נערך בתוכנת המחשב. כך, ניתן להדפיס חשבוניות, קבלות, הזמנות לחתונה, כרטיסי ביקור ועוד. גודל כל מוצר נקבע מראש והחיתוך נעשה על פיו. במכונות דפוס מיוחדות ניתן גם להדפיס ספרים ולכרוך אותם במיידית מה שמאפשר ייצור ספרים בקצב גבוה מאוד. על כל התהליך מפקח מחשב בעל תוכנה מיוחדת המותאמת לצרכים הנ"ל. בית הדפוס עושה שימוש בצבעים איכותיים המחזיקים מעמד לאורך שנים.

הדפסה על חומרים מגוונים

ניתן לבצע הדפסה על חומרים שונים. נייר לסוגיו כגון: כרומו, נטול עץ, עיתון, כימי, ממוחזר, בריסטול ועוד. כל סוג נייר מתאים לצרכים אחרים: לפרסום, לעבודה משרדית שוטפת, למחברות בתי ספר ועוד. בנוסף, ניתן להדפיס על  חומרים שמהם מיוצרים מוצרי קדם מכירות, על אלומיניום, קאפה, בד, מגנטים ועוד. מומלץ לכל אחד לקבל שירותי בית דפוס מקצועי, אמין ואחראי. המנהל יקבל את ההזמנה ויכין אותה בהתאם למבוקש תוך כדי עמידה בלוח הזמנים הנדרש.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

מחסן גינה
הכל
daniel

זיפות גגות במרכז 

אתם שמים לב שמים חודרים אל הדירה שלכם דרך הגג? נדמה לכם שאולי מדובר על בעיית רטיבות או שצריך לבצע איטום שוב? אם כך, כדאי

קרא עוד »