בתי דפוס – כיצד תבצעו בחירה מושכלת

בתי דפוס

ההבדל בין מוצרי הדפוס של פעם לבין אלה שמיוצרים היום, הוא הבדל בין שמים לארץ. היום כבר מדפיסים בשיטת הדפוס הדיגיטלי, מה שמקנה חדות ואיכות לכל מוצר שמודפס. באמצעות יישומי המחשב, בתי דפוס ברחבי הארץ מדפיסים את כל המוצרים שקשורים להדפסה. המחשב מעביר באופן אוטומטי את הדרוש למכונות הדפוס, כך ששיטה זו, מייעלת את תהליך ההדפסה ומאפשרת בחיסכון רב בעלויות הייצור. שירותים נוספים של עיצוב גרפי בבית הדפוס, יתאפשרו, כאשר אתם מעוניינים לעצב כיתוב או פרסום לעסק שלכם. קחו לדוגמא עיצוב לוגו של עסק חדש, מצריך מחשבה וייעוץ של גרפיקאי\ת מוסמך. בדרך כלל, על מנת למצוא את העיצוב של הלוגו הרצוי לכם, תוכלו לראות דוגמאות של לוגו מכרטיסי ביקור שהונפקו למאות בעלי עסק ולקבל השראה של הלוגו הרצוי לכם.

 

בררו לגבי וותק והמלצות של בתי הדפוס

 

כל אחד שבוחר כל בעל מקצוע, יברר לגבי הוותק , הניסיון וההמלצות, גם כשזה נוגע אל בתי דפוס. בררו לגבי בית דפוס איכותי שיהיה קרוב למקום העסק שלכם, כך שתחסכו בזמן וכן, הדרך הקלה ביותר למצוא את בית הדפוס האידיאלי, היא באמצעות המלצות של קולגות שאתם מכירים היטב והתרשמתם לטובה ממוצרי הדפוס שלהם. גם מבחינת עמידה בלוח הזמנים , האיכות של ההדפסה והשירות שתקבלו, תוכלו להבין כי בית הדפוס יתאים לכם מכל הבחינות ותוכלו לסמוך עליו תמיד.

 

לקוח פרטי או עסקי?- עוד גורם מכריע בבחירה נכונה של בית דפוס

 

חשוב לציין, כי לקוח פרטי יהיה שונה בתכלית מלקוח עסקי. לכל אחד מהם, יש את הצורך במוצרי דפוס. אם לבעל העסק יש משרד, הוא יצטרך מוצרי דפוס באופן שוטף, כמו למשל נייר מכתבים, פנקסי קבלות, חשבוניות, כרטיסי ביקור, מוצרי קידום מכירות, פליירים ועוד ולכן, יש למצוא בתי דפוס שמתמחים בשירותים אלה.. הלקוחות שלכם יתרשמו ממוצרי הדפוס שאתם שולחים להם, אם הצעות, מבצעים, מוצרי קידום מכירות כמו יומן פגישות ועוד. הקרן שלכם תעלה בעיניהם של מי שאתם באים עמם במגע עסקי, כך שהשם הטוב שלכם תמיד ילך לפניכם גם על פי מוצרי הדפוס.

אהבתם את המאמר?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

אולי יעניין אתכם

הכל
daniel

בחירת מטפלת רגשית נכונה עבורכם

אם תהיו מעוניינים להשיג שיפור משמעותי מבחינת המצב הרגשי והיכולת להתמודד עם מצבים מאתגרים, יהיה מומלץ לבחור מטפלת רגשית אשר תוכל להבין את הצרכים שלכם

קרא עוד »